Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Zaseklá postava

Posted: 15:29 23. Nov 2015
by NesQe
postavička Soliania Lassthanil. Povedlo se mi vlézt do stromu a nejde mi vylézt. Pěkně prosím pokud by si někdo našel chvilku mě z něj dostat budu moc vděčná :)

Re: Zaseklá postava

Posted: 15:48 23. Nov 2015
by J.F.Payne
Vyřešeno.