OPRAVENO - Chyba! Síla kamenu je 0
Posted: 18:00 26. Nov 2015
Po smrti bosse se mi objevuje hláška "Chyba! Síla kamenu je 0". Dušičky nelapám, žádný kámen nemám a nikde sem nic nenastavoval.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Stalo se mi to už vícekrát, u různých bossů. Namátkou uvádím Jezevce u Ivory, Smaragdový pavouk v lokaci Doly, Stingera náčelníka v Kelu... u těch si to pamatuju. Stalo se tak u dvou až tří různých postav, ale žádná z nich není lapač dušíkokosak wrote:Po smrti bosse se mi objevuje hláška "Chyba! Síla kamenu je 0". Dušičky nelapám, žádný kámen nemám a nikde sem nic nenastavoval.