Scripts 2hard4me
Posted: 14:27 27. Nov 2015
Řekl jsem si, že si trochu zablbnu a i když nemám žádné předchozí zkušenosti, zkusím vytvořit nový kouzlo.
Pokouším se vytvořit obdobu kouzla polymorph self/shapechange. Pomocí různých uprav, kopií existujících věci, pokusu a omylu, jsem se dostal poměrně daleko, ale zasekl jsem se při úpravě samotného scriptu. Úprava spells.2da a polymorph.2da byla celkem easy, šoupl jsem to do haku a nahrál ho do modulu, ale když ve scriptu přepíšu původní formu na moji nově vytvořenou napíše mi to u ní:
ERROR: VARIABLE DEFINED WITHOUT TYPE
Nějaký nápad co s tím ?
Pokouším se vytvořit obdobu kouzla polymorph self/shapechange. Pomocí různých uprav, kopií existujících věci, pokusu a omylu, jsem se dostal poměrně daleko, ale zasekl jsem se při úpravě samotného scriptu. Úprava spells.2da a polymorph.2da byla celkem easy, šoupl jsem to do haku a nahrál ho do modulu, ale když ve scriptu přepíšu původní formu na moji nově vytvořenou napíše mi to u ní:
ERROR: VARIABLE DEFINED WITHOUT TYPE
Nějaký nápad co s tím ?