Page 1 of 1

Staronový hráč

Posted: 15:19 28. Nov 2015
by Someonenew
Zdravím,
kdysi jsem hrála, ale bohužel jsem zapoměla vše potřebné k přihlášení se na starý account.

Existuje nějaká možnost dostat se ke starému účtu, přihlašovacím údajům a ke klíčům?

Děkuji za odpověď

Re: Staronový hráč

Posted: 16:45 28. Nov 2015
by karolina
Založ si nový account. Máme novou Thalii, dost věcí je jinak, postavy na účtě budeš mít smazané. Bude to tak jednodušší pro všechny.

Re: Staronový hráč

Posted: 16:02 18. Dec 2015
by blondie
Mám stejný problém a navíc můj starý účet využívá CD key, takže bych opravdu potřebovala heslo ke starému účtu... Mimo jiné kvůli foru.

Re: Staronový hráč

Posted: 18:12 19. Dec 2015
by sendys
blondie wrote:Mám stejný problém a navíc můj starý účet využívá CD key, takže bych opravdu potřebovala heslo ke starému účtu... Mimo jiné kvůli foru.
napiš kucikovi on ho dokaže změnit a určitě ti ho pošle nazpět

Re: Staronový hráč

Posted: 18:29 19. Dec 2015
by blondie
kucik na me už dva dny kašle na FB :(:(

Re: Staronový hráč

Posted: 18:30 19. Dec 2015
by sendys
blondie wrote:kucik na me už dva dny kašle na FB :(:(
tak rejty a nebo spam .....prosdtě holt musiš čekat jedini oni asi budou mít přistup na tohle

Re: Staronový hráč

Posted: 18:37 05. Sep 2018
by Kiri
karolina wrote:Založ si nový account. Máme novou Thalii, dost věcí je jinak, postavy na účtě budeš mít smazané. Bude to tak jednodušší pro všechny.
Ahaa, prima. :shock:

Re: Staronový hráč

Posted: 18:53 05. Sep 2018
by Rejty
Kiri se probudil? :D

Re: Staronový hráč

Posted: 18:58 05. Sep 2018
by Kiri
Rejty wrote:Kiri se probudil? :D
Tak jsem nakoukl, ale když to tak čtu...asi to ještě nechám být. :wink:

Re: Staronový hráč

Posted: 21:06 05. Sep 2018
by Pajule
Probudil a dělá mi zmatek ve všem! :D

Re: Staronový hráč

Posted: 21:07 05. Sep 2018
by Rejty
Musíš ho umravnit :P

Re: Staronový hráč

Posted: 21:12 05. Sep 2018
by Nalkanar
Jak mu budeme říkat? Velký blond? :shock: