Page 1 of 1

Opravilo se: po restartu nejedou skripty

Posted: 22:54 01. Dec 2015
by kokosak
Ani duše, ani hra na nástroje, ani nic

Re: po restartu nejedou skripty

Posted: 22:54 01. Dec 2015
by karolina
Nešlo před restartem, proto se restartovalo :-/

Re: po restartu nejedou skripty

Posted: 14:36 02. Dec 2015
by kokosak
Tož už to premává

Re: po restartu nejedou skripty

Posted: 15:07 02. Dec 2015
by karolina
Samoopravná sebedestrukce.