Bossík nám umřel za letu a nejde lootnout.
Posted: 00:01 06. Dec 2015
Je možný že by se tu takhle pozdě našel někdo kdo nám vyndá trofej ? Tahle nehodička se nám vyvedla na duháčovi.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Nutno říct, že trofej je zrovna předmětem lovu, takže je dost lukrativní...NesQe wrote:Je možný že by se tu takhle pozdě našel někdo kdo nám vyndá trofej ? Tahle nehodička se nám vyvedla na duháčovi.