Page 1 of 1

Bossík nám umřel za letu a nejde lootnout.

Posted: 00:01 06. Dec 2015
by NesQe
Je možný že by se tu takhle pozdě našel někdo kdo nám vyndá trofej ? Tahle nehodička se nám vyvedla na duháčovi.

Re: Bossík nám umřel za letu a nejde lootnout.

Posted: 00:12 06. Dec 2015
by Zedral
NesQe wrote:Je možný že by se tu takhle pozdě našel někdo kdo nám vyndá trofej ? Tahle nehodička se nám vyvedla na duháčovi.
Nutno říct, že trofej je zrovna předmětem lovu, takže je dost lukrativní...