Page 1 of 1
Bankéři
Posted: 17:23 06. Dec 2015
by Nalkanar
Další kosmetická úprava.
Dříve říkali v šepotu výši konta. Nyní jej veřejně vyřvávají. Namísto toho šeptají kolik přesně peněz bylo uloženo na účet (dříve v talk to že bylo uloženo neznámé množství peněz).
Možná by mohli šeptat i výši účtu.

Re: Bankéři
Posted: 20:33 06. Dec 2015
by karolina
Ne, nidky výši konta nešeptali, to si pleteš s EQ. Pavad se snažil nastavit aby šeptali tu výši konta, ale nazadařilo se.
Re: Bankéři
Posted: 22:17 06. Dec 2015
by Nalkanar
Hmm aha, no tohle je minimálně poněkud ujeté.
"Nebojte, pane, neřeknu kolik ukládáte. Ono totiž stejně vyřvu na celou místnost kolik tam vůbec celkem máte!"

Re: Bankéři
Posted: 22:24 06. Dec 2015
by Kathermara
Musím přiznat, že to už mě taky delší dobu zaráží. Sice tím můžou někteří chlapi hezky dělat dojem na low lvl slečny (moment, jen si zajdu uložit peníze a půjdeme...), ale je to takové divné

Re: Bankéři
Posted: 22:36 06. Dec 2015
by sandoftime
Já na EQ nikdy nehrál a přesto mám pocit, že šeptal. Minimálně na ST ano.
Re: Bankéři
Posted: 23:08 06. Dec 2015
by pavad
karolina wrote:Ne, nidky výši konta nešeptali, to si pleteš s EQ. Pavad se snažil nastavit aby šeptali tu výši konta, ale nazadařilo se.
Co si Pavad vybavuje, tak menil hlasitost mluvy na septani v jednom skriptu (kterym jsou presunovany penize). Bohuzel strohy dotaz na vyse konta nevola skript ktery by sel upravovat - je to zalezitost ciste dialogova.
Pokud si pamatuji, tak mi bylo receno ze neni cesty jak udelat "tichy" dialog.
Pak neni jine cesty ven (resp. osobne o jine nevim) nez ze v patricnych mistech dialogu je misto dialogu sesilan nejaky skript, v nemz bude recena vyse konta a ktery lze zmenit do "ticheho" provedeni.
Tzn. iniciative se meze nekladou, muzete se zacit snazit.
Re: Bankéři
Posted: 23:11 06. Dec 2015
by karolina
pavad wrote:karolina wrote:Ne, nidky výši konta nešeptali, to si pleteš s EQ. Pavad se snažil nastavit aby šeptali tu výši konta, ale nazadařilo se.
Co si Pavad vybavuje, tak menil hlasitost mluvy na septani v jednom skriptu (kterym jsou presunovany penize). Bohuzel strohy dotaz na vyse konta nevola skript ktery by sel upravovat - je to zalezitost ciste dialogova.
Pokud si pamatuji, tak mi bylo receno ze neni cesty jak udelat "tichy" dialog.
Pak neni jine cesty ven (resp. osobne o jine nevim) nez ze v patricnych mistech dialogu je misto dialogu sesilan nejaky skript, v nemz bude recena vyse konta a ktery lze zmenit do "ticheho" provedeni.
Tzn. iniciative se meze nekladou, muzete se zacit snazit.
Já jsem nepřišla na možnost jak změnit tu jednu možnost v dialogu na tichou, prostě buĎ šetá uplně všechno nebo pouze to co se ti povedlo aby šeptal.
Re: Bankéři
Posted: 23:31 06. Dec 2015
by pavad
karolina wrote:pavad wrote:karolina wrote:Ne, nidky výši konta nešeptali, to si pleteš s EQ. Pavad se snažil nastavit aby šeptali tu výši konta, ale nazadařilo se.
Co si Pavad vybavuje, tak menil hlasitost mluvy na septani v jednom skriptu (kterym jsou presunovany penize). Bohuzel strohy dotaz na vyse konta nevola skript ktery by sel upravovat - je to zalezitost ciste dialogova.
Pokud si pamatuji, tak mi bylo receno ze neni cesty jak udelat "tichy" dialog.
Pak neni jine cesty ven (resp. osobne o jine nevim) nez ze v patricnych mistech dialogu je misto dialogu sesilan nejaky skript, v nemz bude recena vyse konta a ktery lze zmenit do "ticheho" provedeni.
Tzn. iniciative se meze nekladou, muzete se zacit snazit.
Já jsem nepřišla na možnost jak změnit tu jednu možnost v dialogu na tichou, prostě buĎ šetá uplně všechno nebo pouze to co se ti povedlo aby šeptal.
Viz vyse: v dane vetvi dialogu nemluvit, lec primo volat nejaky novy vytvoreny skript. Az ve skriptu nastavit co ma byt mluveno a jak.
Re: Bankéři
Posted: 09:53 07. Dec 2015
by Kathermara
karolina wrote:pavad wrote:karolina wrote:Ne, nidky výši konta nešeptali, to si pleteš s EQ. Pavad se snažil nastavit aby šeptali tu výši konta, ale nazadařilo se.
Co si Pavad vybavuje, tak menil hlasitost mluvy na septani v jednom skriptu (kterym jsou presunovany penize). Bohuzel strohy dotaz na vyse konta nevola skript ktery by sel upravovat - je to zalezitost ciste dialogova.
Pokud si pamatuji, tak mi bylo receno ze neni cesty jak udelat "tichy" dialog.
Pak neni jine cesty ven (resp. osobne o jine nevim) nez ze v patricnych mistech dialogu je misto dialogu sesilan nejaky skript, v nemz bude recena vyse konta a ktery lze zmenit do "ticheho" provedeni.
Tzn. iniciative se meze nekladou, muzete se zacit snazit.
Já jsem nepřišla na možnost jak změnit tu jednu možnost v dialogu na tichou, prostě buĎ šetá uplně všechno nebo pouze to co se ti povedlo aby šeptal.
A nebylo by lepší, kdyby tedy šeptal všechno? Radši příliš diskrétní bankéř než vůbec?
Re: Bankéři
Posted: 11:48 07. Dec 2015
by Barbar321
Já to teda nebudu 100% tvrdit, ale jsem přesvědčený o tom, že bankéř v Kahzetu výši zůstatku šeptá.
Zkusím to večer ověřit