Page 1 of 1

VYŘEŠNO - připojení k serveru selhalo

Posted: 23:00 09. Dec 2015
by slonowous
Ahoj. Mám takový problém s připojením. Nainstaloval jsem si NWN na notebook a ve hře mi o píše" připojení k serveru selhalo" . Haky, cep a další věci mám. Odpoledne mi to na stolním Pc normálně jelo a teď to nejde ani na jednom.

Jde stím něco udělat?. Předem díky.

Re: připojení k serveru selhalo

Posted: 23:00 09. Dec 2015
by slonowous
slonowous wrote:Ahoj. Mám takový problém s připojením. Nainstaloval jsem si NWN na notebook a ve hře mi o píše" připojení k serveru selhalo" . Haky, cep a další věci mám. Odpoledne mi to na stolním Pc normálně jelo a teď to nejde ani na jednom.

Jde stím něco udělat?. Předem díky.
acc je slonowous1

Re: připojení k serveru selhalo

Posted: 23:00 09. Dec 2015
by Nalkanar
Server je dnes zaseklý. Zkus to později...

Re: připojení k serveru selhalo

Posted: 14:59 14. Jun 2016
by Luelle
ahoj,

po restartu jsem se chtěla přihlásit, ale možná moc brzo a v seznamu postav bylo prázdno. Takže jsem NWN vypnula, chvíli počkala, že to zkusím za chvíli a od té doby mi to píše selhání připojení time out.

Re: připojení k serveru selhalo

Posted: 15:15 14. Jun 2016
by kucik
Šáhla sis do loginu.
LOGCHECKER: Unknown user 'Blondi e'

Re: připojení k serveru selhalo

Posted: 19:10 14. Jun 2016
by Luelle
jakože jak se mi to povedlo sakra? :D

pochopitelně do tohohle okna nikdy nekoukám prostě automaticky klik, aniž bych to četla

Děkuji =)

Re: připojení k serveru selhalo

Posted: 14:33 03. Jul 2016
by Assault
jsem jediný, komu se nelze připojit? ("byl jsi zaveden") :roll:

Re: připojení k serveru selhalo

Posted: 14:34 03. Jul 2016
by Aquila
Assault wrote:jsem jediný, komu se nelze připojit? ("byl jsi zaveden") :roll:
Však už jsem psala. :D

Re: připojení k serveru selhalo

Posted: 15:54 03. Jul 2016
by Derken-
Restartováno, běží.

Re: připojení k serveru selhalo

Posted: 16:20 03. Jul 2016
by Aquila
Derken- wrote:Restartováno, běží.
Derken na hrad!