Page 1 of 1
VYŘEŠNO - připojení k serveru selhalo
Posted: 23:00 09. Dec 2015
by slonowous
Ahoj. Mám takový problém s připojením. Nainstaloval jsem si NWN na notebook a ve hře mi o píše" připojení k serveru selhalo" . Haky, cep a další věci mám. Odpoledne mi to na stolním Pc normálně jelo a teď to nejde ani na jednom.
Jde stím něco udělat?. Předem díky.
Re: připojení k serveru selhalo
Posted: 23:00 09. Dec 2015
by slonowous
slonowous wrote:Ahoj. Mám takový problém s připojením. Nainstaloval jsem si NWN na notebook a ve hře mi o píše" připojení k serveru selhalo" . Haky, cep a další věci mám. Odpoledne mi to na stolním Pc normálně jelo a teď to nejde ani na jednom.
Jde stím něco udělat?. Předem díky.
acc je slonowous1
Re: připojení k serveru selhalo
Posted: 23:00 09. Dec 2015
by Nalkanar
Server je dnes zaseklý. Zkus to později...
Re: připojení k serveru selhalo
Posted: 14:59 14. Jun 2016
by Luelle
ahoj,
po restartu jsem se chtěla přihlásit, ale možná moc brzo a v seznamu postav bylo prázdno. Takže jsem NWN vypnula, chvíli počkala, že to zkusím za chvíli a od té doby mi to píše selhání připojení time out.
Re: připojení k serveru selhalo
Posted: 15:15 14. Jun 2016
by kucik
Šáhla sis do loginu.
LOGCHECKER: Unknown user 'Blondi e'
Re: připojení k serveru selhalo
Posted: 19:10 14. Jun 2016
by Luelle
jakože jak se mi to povedlo sakra?
pochopitelně do tohohle okna nikdy nekoukám prostě automaticky klik, aniž bych to četla
Děkuji =)
Re: připojení k serveru selhalo
Posted: 14:33 03. Jul 2016
by Assault
jsem jediný, komu se nelze připojit? ("byl jsi zaveden")

Re: připojení k serveru selhalo
Posted: 14:34 03. Jul 2016
by Aquila
Assault wrote:jsem jediný, komu se nelze připojit? ("byl jsi zaveden")

Však už jsem psala.

Re: připojení k serveru selhalo
Posted: 15:54 03. Jul 2016
by Derken-
Restartováno, běží.
Re: připojení k serveru selhalo
Posted: 16:20 03. Jul 2016
by Aquila
Derken- wrote:Restartováno, běží.
Derken na hrad!