Page 1 of 2

Felčar Tarten hrobka

Posted: 08:32 07. Jan 2016
by sendys
Nemrtvý felčar má nekonečno jak lečících tak zraňujících kouzel, je to docela nepřijemné, a aby to nebylo málo pan felčar kouzli i když je sražen. Redukci na něm chápu, ale chtělo by to snižit HP, má ho docela dost na to že to je dung pro menší lvly

Re: Felčar Tarten hrobka

Posted: 10:13 07. Jan 2016
by karolina
sendys wrote:Nemrtvý felčar má nekonečno jak lečících tak zraňujících kouzel, je to docela nepřijemné, a aby to nebylo málo pan felčar kouzli i když je sražen. Redukci na něm chápu, ale chtělo by to snižit HP, má ho docela dost na to že to je dung pro menší lvly
Nemá nekonečno ničeho.

Re: Felčar Tarten hrobka

Posted: 10:15 07. Jan 2016
by sendys
karolina wrote:
sendys wrote:Nemrtvý felčar má nekonečno jak lečících tak zraňujících kouzel, je to docela nepřijemné, a aby to nebylo málo pan felčar kouzli i když je sražen. Redukci na něm chápu, ale chtělo by to snižit HP, má ho docela dost na to že to je dung pro menší lvly
Nemá nekonečno ničeho.
V takovém připadě se omlouvám, ale z něčeho na mě kouzlit v neustálem sledu musel. Diky za odpověď

Re: Felčar Tarten hrobka

Posted: 10:17 07. Jan 2016
by karolina
Byl jsi tam snad do nekonečna? Nebyl.
A to že kouzlí sražený, jako prostě ho srazíš a on začne castit? Asi taky ne, že? Spíš jen nahoda, že kouzlo doběhlo až po tom co padnul.

Re: Felčar Tarten hrobka

Posted: 10:21 07. Jan 2016
by sendys
karolina wrote:Byl jsi tam snad do nekonečna? Nebyl.
A to že kouzlí sražený, jako prostě ho srazíš a on začne castit? Asi taky ne, že? Spíš jen nahoda, že kouzlo doběhlo až po tom co padnul.
No srazím ho a on prostě ignoruje sražení a kouzlí. Nebyl jsme tam do nekočna pač sem ho prostě domlatil. To maš pravdu

Re: Felčar Tarten hrobka

Posted: 10:50 07. Jan 2016
by Zedral
Mě ten Felčar tedy přišel dětsky snadný... takový podle vzoru smaragdového pavouka.. "milion" HP, ale jinak neškodný.

Re: Felčar Tarten hrobka

Posted: 10:50 07. Jan 2016
by karolina
Zedral wrote:Mě ten Felčar tedy přišel dětsky snadný... takový podle vzoru smaragdového pavouka.. "milion" HP, ale jinak neškodný.
Ani do milionu to nebude, těch hp nemá ani tisíc...

Re: Felčar Tarten hrobka

Posted: 10:52 07. Jan 2016
by sendys
karolina wrote:
Zedral wrote:Mě ten Felčar tedy přišel dětsky snadný... takový podle vzoru smaragdového pavouka.. "milion" HP, ale jinak neškodný.
Ani do milionu to nebude, těch hp nemá ani tisíc...
neškodny je, jen je otravny stím kouzlením

Re: Felčar Tarten hrobka

Posted: 10:53 07. Jan 2016
by karolina
sendys wrote:
karolina wrote:
Zedral wrote:Mě ten Felčar tedy přišel dětsky snadný... takový podle vzoru smaragdového pavouka.. "milion" HP, ale jinak neškodný.
Ani do milionu to nebude, těch hp nemá ani tisíc...
neškodny je, jen je otravny stím kouzlením
Tak pardon, já ty bosse příště budu dělat milé a heboučké.

Re: Felčar Tarten hrobka

Posted: 10:57 07. Jan 2016
by sendys
hlavně se neuraz že někdo řekl že je někde chyba u něčeho vytvořeného tebou :) Pokuď tam není už jsem se omluvil za omyl.*krouti hlavou*

Re: Felčar Tarten hrobka

Posted: 11:03 07. Jan 2016
by Zedral
No, až někdy půjdeš na Caine, tak budeš rád, když bude kouzlit a ne kosit :-)

Re: Felčar Tarten hrobka

Posted: 11:53 07. Jan 2016
by pavad
karolina wrote:Tak pardon, já ty bosse příště budu dělat milé a heboučké.
Hele, Karolinko, udelej specialni i pro totalni neschopy a paskvily, ano prosim?

Idealne at to ma obranu nula nula nic - ze by pak paskvil po vyplytvani kouzel dostrilel boss obet lukem... ;)

Re: Felčar Tarten hrobka

Posted: 13:44 07. Jan 2016
by tao kan
My jsme to šli s trpošema na různých levelech a už od začátku byl Felčar trošku zklamáním v jeho síle. Když už si projdete dung nemrtvaku, kde vam daj krumpáčem kritik za 40hp ani nemrknete, tak příjde na řadu boss, kterej vás ohrozí pouze jedním kouzlem (nějaké zmatení na vůli) a potom už to jsou kouzla za 4-10 hp. Chvilku trvá, než ho uklováte obyčejnou zbraní, ale během toho je jak beránek. Navrhuji mu dát jiné kouzla, silnější.

Re: Felčar Tarten hrobka

Posted: 14:09 07. Jan 2016
by karolina
tao kan wrote:My jsme to šli s trpošema na různých levelech a už od začátku byl Felčar trošku zklamáním v jeho síle. Když už si projdete dung nemrtvaku, kde vam daj krumpáčem kritik za 40hp ani nemrknete, tak příjde na řadu boss, kterej vás ohrozí pouze jedním kouzlem (nějaké zmatení na vůli) a potom už to jsou kouzla za 4-10 hp. Chvilku trvá, než ho uklováte obyčejnou zbraní, ale během toho je jak beránek. Navrhuji mu dát jiné kouzla, silnější.
A nebude pak moc otravnej?

Re: Felčar Tarten hrobka

Posted: 14:15 07. Jan 2016
by sendys
tao kan wrote:My jsme to šli s trpošema na různých levelech a už od začátku byl Felčar trošku zklamáním v jeho síle. Když už si projdete dung nemrtvaku, kde vam daj krumpáčem kritik za 40hp ani nemrknete, tak příjde na řadu boss, kterej vás ohrozí pouze jedním kouzlem (nějaké zmatení na vůli) a potom už to jsou kouzla za 4-10 hp. Chvilku trvá, než ho uklováte obyčejnou zbraní, ale během toho je jak beránek. Navrhuji mu dát jiné kouzla, silnější.
Klidně bych stim souhlasil :) jen aby slečna opravila to, aby nemohl kouzlit v leže a aby neměl až tolik kouzel :)