Page 1 of 10
Prvotní dojem :)
Posted: 23:51 03. Jan 2008
by igor
Sice nebudu mít v brzký době na hraní moc čas, ale zatím to tu vypadá velice slibně. Pěkně propracovaný reálie, nápad dát 3.lvl za příběh a historii... myslim si že tohle udělá svět víc zábavnější než jen creepování. Taky doufam že se rozjede pořádně podtemno a budou fungovat otroci

Suma sumárum - už sem zvědavej jak to tu po wipu ožije a přeju serveru plno novejch hráčů

Re: Prvotní dojem :)
Posted: 01:07 04. Jan 2008
by Pivo
Jenom čas ukáže jak na tom Thalie doopravdy je.Každopádně tým Thalie zaslouží velké poděkování.
Nwn ještě nepatří do starého železa 
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 16:15 04. Jan 2008
by Sokar
Uz se na to tesim.

Re: Prvotní dojem :)
Posted: 20:50 06. Jan 2008
by Theo
Zdravim.
Po dlhsej dobe sa znova pozeram na stranky Thalie a vidim vela peknych zmien. Z obojrucnymi zbranami ste ma veru potesili. Okridlenymi elfami veru tiez
Sice som nasiel iste zmienky, ale nic blizsie. Preto sa rad spytam, ako je to z drowmi a slnecnym svetlom? In game prosim
Vsetko dobre do noveho roku.
Theo
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 20:56 06. Jan 2008
by kucik
Drowove jsou na slunecnim svetle slepi a zpomaleni. Den na povrchu zkratka neni jejich pritel.
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 20:58 06. Jan 2008
by Rejty
kucik wrote:Drowove...
Smz to plati i pro ostatni narody Podtemna.
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 21:19 06. Jan 2008
by kucik
Hlubinny pulcik ne. Ten na svetle vidi.
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 21:33 06. Jan 2008
by cmon
Jo taky se mi ty změny líbí

nejvíc teda ty přehozy přes brnění a nejmíň to omezování kouzel, ale to myslím záleží na zvyku. Každopádně kouzenická povolání budou velice oslabena, když se vezme v potaz to časové omezení boostů a jiných pěkných věcí a zvýšení času mezi meditacema za lvl. Ale jinak pěkný

Re: Prvotní dojem :)
Posted: 23:16 06. Jan 2008
by Krata
Taky se mi všechno hodně líbí

, nový možnosti, systémi a tak. nevim s čim začít po wipu. Jen škoda toho zdržení a doufám že se to brzy vyřeší a Thalie se rozběhne.. s tim co vidim je to těžký čekat

Re: Prvotní dojem :)
Posted: 23:46 06. Jan 2008
by Phantorris
Vypadá to zatim všechno opravdu moc dobře a nemůžu se dočkat až si to vyzkoušim ve hře(i když časově to budu mít teď taky docela náročnější a nevim kolik mi toho zbyde na hraní).Akorát škoda že se to čekání protáhne, ale chápu, že to je dost práce a neni to jednoduchý.I nový forum je super!Přehozy přes brnění zní zajímavě a sem zvědavej jak to bude vypadat ve hře,ale osobně se mi moc líbí novej systém zbraní a brnění.Aspoň bude moct mít plnou plátovou zbroj opravdu silnej bojovník a ne každej koho to zrovna napadne apod.
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 00:29 07. Jan 2008
by jiromir
cmon wrote:Jo taky se mi ty změny líbí

nejvíc teda ty přehozy přes brnění a nejmíň to omezování kouzel, ale to myslím záleží na zvyku. Každopádně kouzenická povolání budou velice oslabena, když se vezme v potaz to časové omezení boostů a jiných pěkných věcí a zvýšení času mezi meditacema za lvl. Ale jinak pěkný

rekl bych, ze omezeny bylo to, co bylo presileny...jinak by se to taky neomezovalo

Re: Prvotní dojem :)
Posted: 12:19 07. Jan 2008
by Kiri
Je tu spousta peknych novych veci, budiz opevovan tym, ale mam pocit, ze prskavkam odzvonilo...at ziji valecnici. Hracum co budou hrat carodeje nebo zaklinace bych extra odmenil za odvahu uz jenom pri uvaze zkusit to

:D:D:D
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 12:32 07. Jan 2008
by Pivo
Kiri wrote:Je tu spousta peknych novych veci, budiz opevovan tym, ale mam pocit, ze prskavkam odzvonilo...at ziji valecnici. Hracum co budou hrat carodeje nebo zaklinace bych extra odmenil za odvahu uz jenom pri uvaze zkusit to

:D:D:D
To bych netvrdil.Jistě se tady najde dost rp hráčů co budou hrát za magická povolání.
Mě se to netýká ja hraju pořád bojovníka

Re: Prvotní dojem :)
Posted: 12:56 07. Jan 2008
by Shifter
ja magii taky moc neduveruju, takze se me tyhle upravy nijak netykaj. Myslim ale, ze prskavka muze porad ukazat svoji silu. Mag nemuze taky prskat celej den, takhle si bude setrit silu a zasahne jen v nutnem pripade.
Urcite ubydou "svatecni" magove a na jednu stranu to je asi i dobre. Precijen stvoreni se schopnosti ovladat takovouto silu nepotkavate na kazdym kroku.
Re: Prvotní dojem :)
Posted: 13:28 07. Jan 2008
by Kiri
no na kazdym kroku nepotkavam ani typky se sekerama, nebo kladivama, pokud nejsem v praci/brigade. To uz je zase krapet o nicem jinym viz debata o behani/nebehani ROFL
kazdyho nazor, kazdyho vec