Page 1 of 2
Rybář Usír - Kel
Posted: 18:53 23. Jan 2016
by Barbar321
Rybář Úsír neplatí, co slíbí (nachází se v lokaci Poušť západní stezka - u Kelu (možná východní, nejsem si 100% jistý na které je straně)):
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:11:51] Rybář Usír: Zrovna toho mam plnou hlavu. Dostal sem objednavku, kterou nestiham vyridit. Kdyz mi tedy prineses 5 tresek tak ti za ne dobre zaplatim
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:11:55] Rybář Usír: Jsem velmi zaměstaný, hodila by se mi výpomoc s nachytáním nějakých ryb.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:11:58] Ales'sar Maevirr: Kolik mi dáte za to co mám u sebe?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:11:58] Rybář Usír: Hm, dal bych ti za tolik 1 ryb 1000
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:12:01] Rybář Usír: Jsem velmi zaměstaný, hodila by se mi výpomoc s nachytáním nějakých ryb.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:12:03] Ales'sar Maevirr: Mám tady něco pro Vás.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:12:03] Rybář Usír: Tady mas za tech 1 ryb 150 zlatek
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:12:03] Získal 150 Zl
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu Jan 21 22:12:03] Ztracený předmět: Treska
Re: Rybář Usír - Kel
Posted: 11:25 03. Apr 2016
by karolina
Pokus o opravu, může to pak nějaký rybář otestovat? Na jaké koliv rybě, jestli za ní ti questový rybáři dají tolik kolik slíbí.
Re: Rybář Usír - Kel
Posted: 12:57 03. Apr 2016
by Barbar321
Nefunguje. Dnes chtěl 6x žraloka, slíbil za kus 800, za 6 kusů dal 720
PS: nebo to bude až po restartu?
Re: Rybář Usír - Kel
Posted: 13:01 03. Apr 2016
by karolina
Barbar321 wrote:Nefunguje. Dnes chtěl 6x žraloka, slíbil za kus 800, za 6 kusů dal 720
PS: nebo to bude až po restartu?
Vždycky je to až po restartu...
Re: Rybář Usír - Kel
Posted: 17:03 06. Apr 2016
by Barbar321
Vyzkoušeno, nefunguje.
Dnes chtěl líny. 3ks. Donesl jsem mu dva, napsal mi:
"hm, dal bych ti za tolik 1 ryb 750"
pak
Tady máš za těch 2 ryb 225 zlatek
a sebral 2 líny
Re: Rybář Usír - Kel
Posted: 17:49 06. Apr 2016
by karolina
hm... a teď kde je chyba... řekla bych, že říká špatnou cenu, než že málo platí..
Re: Rybář Usír - Kel
Posted: 18:29 06. Apr 2016
by sandoftime
V porovnání s rybáři v karathě i rybářské vesnici by tyhle ceny byly zbytečně přestřelené. Ale pokud v Kelu hodlají za ryby platit 10x víc než jinde, pojedu prodávat tam.
Re: Rybář Usír - Kel
Posted: 18:34 06. Apr 2016
by karolina
sandoftime wrote:V porovnání s rybáři v karathě i rybářské vesnici by tyhle ceny byly zbytečně přestřelené. Ale pokud v Kelu hodlají za ryby platit 10x víc než jinde, pojedu prodávat tam.
Ale ten skript je všude stejnej...
Jo už to mám, pokusím se opravit....
Re: Rybář Usír - Kel
Posted: 18:40 06. Apr 2016
by sandoftime
Ta cena vždy odpovídá 150% originální ceny ryby. Tohle už jsme se shantee ozkoušeli.
Lín stojí 75 zlatek. tzn. 150% ze dvou línů přesně odpovídá 225 zlatkám.
Re: Rybář Usír - Kel
Posted: 18:45 06. Apr 2016
by karolina
sandoftime wrote:Ta cena vždy odpovídá 150% originální ceny ryby. Tohle už jsme se shantee ozkoušeli.
Lín stojí 75 zlatek. tzn. 150% ze dvou línů přesně odpovídá 225 zlatkám.
Jo,ale tvrdil, že dá 10ti násobek..no nastavila jsem obě hodnoty na 3tojnásobek. Po restartu nebo po tom zítřejším by to mělo odpovídat
Re: Rybář Usír - Kel
Posted: 22:34 07. Apr 2016
by Barbar321
Vyzkoušeno, funguje. Dá, co slíbil (za pstruha dal něco přes 200)
Re: Rybář Usír - Kel
Posted: 16:56 13. Apr 2016
by Shantee
karolina wrote:Jo,ale tvrdil, že dá 10ti násobek..no nastavila jsem obě hodnoty na 3tojnásobek. Po restartu nebo po tom zítřejším by to mělo odpovídat
Barbar321 wrote:Vyzkoušeno, funguje. Dá, co slíbil (za pstruha dal něco přes 200)
Co se Karathy týká, vyzkoušeno, nefunguje, jak prodejce na náměstí, tak rybář v rybářské dají pouze 150 % za jednu rybu, viz screen.

Re: Rybář Usír - Kel
Posted: 17:03 13. Apr 2016
by karolina
Tohle je nějakej nesmysl, ten skript je jen jeden....
Re: Rybář Usír - Kel
Posted: 17:40 13. Apr 2016
by Shantee
karolina wrote:Tohle je nějakej nesmysl, ten skript je jen jeden....
Nesmysl by to byl, kdyby rybář v Kelu fungoval. Dojela jsem tam, abych to vyzkoušela, sice nahlásí že dá 1200 za 3 raky, ale hráč dostane pouze 540, zase viz screen.

Re: Rybář Usír - Kel
Posted: 17:48 13. Apr 2016
by karolina
Shantee wrote:karolina wrote:Tohle je nějakej nesmysl, ten skript je jen jeden....
Nesmysl by to byl, kdyby rybář v Kelu fungoval. Dojela jsem tam, abych to vyzkoušela, sice nahlásí že dá 1200 za 3 raky, ale hráč dostane pouze 540, zase viz screen.

Hmmm, v modulu byl starý skript, nechápu to