Page 1 of 1
VYŘEŠENO - nejde lognout
Posted: 21:02 05. Feb 2016
by Zedral
Hoj, mám postavu zaklínače lvl 15 hrál jsem s ní měsíc bez problémů. Nyní s ní nelze lognout, jelikož: Vaše postava nebyla schválena.
Co s tím?
Re: nejde lognout
Posted: 21:09 05. Feb 2016
by kokosak
Rasa člověk
Re: nejde lognout
Posted: 23:49 05. Feb 2016
by Zedral
kokosak wrote:Rasa člověk
Nevím, zdali je to dotaz nebo konstatování ale je to rasa člověk.
Re: nejde lognout
Posted: 10:04 06. Feb 2016
by Zedral
Bylo mi doporučeno jinými hráči, kteří měli podobný problém, že je Dm přesunulo přes startovní lokaci a pak už to běželo v pořádku. Mohl bych tedy poprosit o něco podobného? Sdělte mi čas a já budu online.
Re: nejde lognout
Posted: 11:14 06. Feb 2016
by kucik
Hodne by pomohlo napsat treba jmeno postavy.
Re: nejde lognout
Posted: 12:20 06. Feb 2016
by kucik
Pokud uz byla postava hrana, tak to znamena, ze neni ulozena posledni lokace.
Proste hodit do sveta a ulozit postavu. Hlaska je nesmyslna.
Re: nejde lognout
Posted: 18:05 06. Feb 2016
by Zedral
kucik wrote:Pokud uz byla postava hrana, tak to znamena, ze neni ulozena posledni lokace.
Proste hodit do sveta a ulozit postavu. Hlaska je nesmyslna.
jméno postavy: Basil
account: Zedral
Re: nejde lognout
Posted: 10:37 07. Feb 2016
by Zedral
Bylo by tedy možno se s někým z týmu kdo má tu moc mne přesunout domluvit na nějakou hodinu ve hře? Během dneška můžu průběžně sledovat forum a být na místě připraven v určitý čas... jen se mi prosím někdo ozvěte PM nebo tady.
Re: nejde lognout
Posted: 14:57 07. Feb 2016
by kokosak
Tož, budu po restartu připravovat večír, tak tě snad uvidim
