Page 1 of 1

UZAVŘENO - NPC perzistence

Posted: 19:42 18. Feb 2016
by kokosak
Kliknu na NPC, dám perzistencew - přidat, NPC mi zahlásí, že je přidaný... a po restartu po něm není ani vidu ani slechu :/

Re: NPC perzistence

Posted: 23:46 18. Feb 2016
by karolina
Je to nějaký ožralý, když jsem to zkoušela já, tak se někdy zperzistentnilo a někdy ne.

Re: NPC perzistence

Posted: 11:58 19. Feb 2016
by kucik
Jak jsi to NPC vytvářel?

Re: NPC perzistence

Posted: 12:44 19. Feb 2016
by kokosak
Zkopíroval jsem existující NPC v lokaci, postavil jsem ho jinam a změnil mu popis.

Re: NPC perzistence

Posted: 13:05 19. Feb 2016
by kucik
kokosak wrote:Zkopíroval jsem existující NPC v lokaci, postavil jsem ho jinam a změnil mu popis.
Takový NPC s nejvyšší pravděpodobností persistence nezkousne, protože nemá v paletě jeho obraz, od kterýho by se mohla odpíchnout.

Re: NPC perzistence

Posted: 13:13 19. Feb 2016
by kokosak
A doporučovaný postup?

Re: NPC perzistence

Posted: 13:17 19. Feb 2016
by kucik
NPC vyvtořený z palety a pak upravený.

Což znamená, že by chtělo ty palety doplnit, abyste měli s čim dělat.

Re: NPC perzistence

Posted: 15:42 19. Feb 2016
by karolina
Já myslím, že v paletě je NPC dost.
Jinak kokosáku, není problém i na krátkodobější úpravy poslat určitou lokaci, pak si jí nahraješ upravenou přes web a až to nebude potřeba, tak jí zase smažeš.

Re: NPC perzistence

Posted: 15:52 19. Feb 2016
by kokosak
karolina wrote:...nahraješ upravenou přes web...
To máme někde popsaný, jak se to dělá? :)

Re: NPC perzistence

Posted: 16:08 19. Feb 2016
by kucik
kokosak wrote:
karolina wrote:...nahraješ upravenou přes web...
To máme někde popsaný, jak se to dělá? :)
Asi je to jenom někde v mym denníku.

Po přihlášení na http://thalie.pilsfree.cz/login.htm klikneš na Lokace a tam nahraješ lokaci tak jak si jí uděláš v toolsetu.
Jsou to soubory are, git a gic., které vytáhneš ze složky s otevřenym modulem.

Při tom nahrávání je tam nějakej limit serveru, jak velkej soubor jde nahrát. Tušim že to bude jeden nebo dva MB,

Re: NPC perzistence

Posted: 18:19 19. Feb 2016
by karolina
kucik wrote: Při tom nahrávání je tam nějakej limit serveru, jak velkej soubor jde nahrát. Tušim že to bude jeden nebo dva MB,
Jeden MB, ale všechny běžný lokace se do toho limitu vejdou. Setkala jsem se jedn dvakrát, že něco nelo nahrát- lokace obchodů a jedna DM lokace s desítkama npc.