Page 1 of 1

Prokopáčem za koláčem

Posted: 14:23 02. Mar 2016
by kokosak
Sobota 26.3. v 10:30

Tož tedy, veselý jarní výleta, slezina na stanici metra Luka, pěšo směr Smíchovské nádraží. Vhodné i pro rodiny s dětmi různých velikostí. V případě nepřízně počasí náhradní, technickomuzejní program

Kdo se nenapíše, na toho se nečeká :D

Re: Prokopáčem za koláčem

Posted: 20:01 02. Mar 2016
by Miell
1+1+1 :D

Re: Prokopáčem za koláčem

Posted: 16:36 04. Mar 2016
by RainMan
1

Re: Prokopáčem za koláčem

Posted: 15:48 07. Mar 2016
by Firefox_
-1 Neuvědomil jsem si, že je to velikonoční víkend :o :( . Někdy příště

Re: Prokopáčem za koláčem

Posted: 16:19 07. Mar 2016
by kucik
+1 +?