Page 1 of 1

UZAVŘENO: Samuraj

Posted: 15:49 04. Apr 2016
by Zeerit
Ki damage - počet použití by se měl zvyšovat s rostoucím levelem, což se neděje. Mám pouze to jedno co jsem dostal na prvním lvlu samuraje.

Přesný uder - funguje bez problému až na detail, že v combat textu se vypíše jako -casting Značka smrti/casts Značka smrti

K tomu bych měl návrh na úpravu. Schopnost je nejspíš překopčená přimo od prskavek a tudíš má světélkující efekt, cast time a magické zaříkání, což se k samurajovi moc nehodí. Navrhoval bych instatní použití, bez breptání a efekt třeba jako u barbarova rage.

Re: Samuraj

Posted: 16:27 04. Apr 2016
by kucik
Nechci působit příliš negativisticky, ale moc bych na tahle nová povolání nevsázel. Momentálně asi není nikdo, kdy by měl čas je opravovat a těch chyb tam asi bude dost.

Re: Samuraj

Posted: 16:28 04. Apr 2016
by sandoftime
Mě by vcelku zajímalo, jestli ti tu schopnost nemůžou během castu přerušit. Celkem sázím boty že i jo. (pokud sázku prohraju, upozorňuji, že byly použité)

Re: Samuraj

Posted: 11:26 06. May 2016
by Nano
Ahoj,
Mam takový dotaz. Vzal jsem si ze zvědavosti úroveň Samuraje, ale musím říct,že KI dmg (jak bylo již řečeno) je jen jedna a nefunguje a co je asi hlavní problém, nezvolil jsem si "vyvolenou samurajovu zbraň" protože, žádá nabídka nebyla. Tím pádem hádám,že KI-Síla taky nebude fungovat, protože je k ní zapotřebí mít "zvolenou zbraň" v ruce.
Předem děkuji za rady či připomínky

Re: Samuraj

Posted: 23:32 15. Jan 2017
by Shaman88
Uzavírám - povolání aktuálně pro hráče nedostupné.