UZAVŘENO: Samuraj
Posted: 15:49 04. Apr 2016
Ki damage - počet použití by se měl zvyšovat s rostoucím levelem, což se neděje. Mám pouze to jedno co jsem dostal na prvním lvlu samuraje.
Přesný uder - funguje bez problému až na detail, že v combat textu se vypíše jako -casting Značka smrti/casts Značka smrti
K tomu bych měl návrh na úpravu. Schopnost je nejspíš překopčená přimo od prskavek a tudíš má světélkující efekt, cast time a magické zaříkání, což se k samurajovi moc nehodí. Navrhoval bych instatní použití, bez breptání a efekt třeba jako u barbarova rage.
Přesný uder - funguje bez problému až na detail, že v combat textu se vypíše jako -casting Značka smrti/casts Značka smrti
K tomu bych měl návrh na úpravu. Schopnost je nejspíš překopčená přimo od prskavek a tudíš má světélkující efekt, cast time a magické zaříkání, což se k samurajovi moc nehodí. Navrhoval bych instatní použití, bez breptání a efekt třeba jako u barbarova rage.