Page 1 of 2
OPRAVENO-únava, jídlo, pití - mod,medit,sleep errory - druid
Posted: 15:32 15. Apr 2016
by Zeerit
Už podruhé se mi dneska stalo, že během minuty po lognutí my vyskočily všechny hodnoty na 100%.
Re: únava, jídlo, pití
Posted: 15:45 15. Apr 2016
by kucik
Nemáš nějakou dodrbanou postavu? Změny statů? Divnej boost?
Re: únava, jídlo, pití
Posted: 15:50 15. Apr 2016
by Zeerit
No, včera prodělala dva relevely, ale jinak mě nic nenapadá.
Re: únava, jídlo, pití
Posted: 15:54 15. Apr 2016
by kucik
Tak to zkus dokrmit. Nechal bych to naplnit, srovnat a mělo by to zas jet.
Re: únava, jídlo, pití
Posted: 16:05 15. Apr 2016
by Zeerit
k
Re: únava, jídlo, pití
Posted: 16:17 15. Apr 2016
by karolina
nedělají to nějaké proměny?
Včera i dnes to házelo Příliš mnoho instrukcí pro skrip nt_mod_enter (pokud si to dobře pamatuju)
Re: únava, jídlo, pití
Posted: 16:22 15. Apr 2016
by kucik
Jo, to docela smrdělo. Ale nestihl jsem zkoumat, kdo to byl.
Re: únava, jídlo, pití
Posted: 16:34 15. Apr 2016
by karolina
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Apr 15 16:10:52] Skript nt_mod_enter, OID: 80000000, Tag: , CHYBA: PŘÍLIŠ MNOHO INSTRUKCÍ
......Connection Attempt made by Zeerit
[Fri Apr 15 16:10:26] Zeerit Joined as Player 12
[Fri Apr 15 16:10:31] Do create soul on Player Zeerit char:.Nick
to trošku smrdí
Re: únava, jídlo, pití
Posted: 16:38 15. Apr 2016
by Zeerit
V obou případech se mi to stalo uprostřed města, chvilku po logu, ale proměny projet můžu, jestli se něco divnýho neukáže.
@Kája To znamená co?

Re: únava, jídlo, pití
Posted: 17:05 15. Apr 2016
by kucik
To znamená, že se na tvé postavě zasekl script pro vstup postavy do světa. Takže něco na tý postavě bylo hodně divnýho a fakt by mě zajímalo co.
Re: únava, jídlo, pití
Posted: 17:24 15. Apr 2016
by Zeerit
To je nás víc.
Doplňující informace. Poprvé se to stalo dnes dopoledne, mezi 9-10 tuším. Podruhé v tom logu co postla Kája. Oboje postava Nick. Se samotným vstupem do světa ale žádný problém nebyl.
Re: únava, jídlo, pití
Posted: 17:26 15. Apr 2016
by kucik
A to byl provní vstup po tom relevelu? Neměl jsi na sobě nějakej boost? Byl to prvni login postavy po restartu?
Re: únava, jídlo, pití
Posted: 17:31 15. Apr 2016
by Zeerit
Jo oboje při prvním loginu po restartu, když relognu teď tak už se to neděje. Včera se mi nic takového nestalo.
Nevím co si představit pod pojmem boost, ale nic nezvyklého na sobě neměl ani v jednom případě.
Re: únava, jídlo, pití
Posted: 17:57 15. Apr 2016
by KaTo
Zeerit wrote:Nevím co si představit pod pojmem boost, ale nic nezvyklého na sobě neměl ani v jednom případě.
boost = buff = podpůrné "něco" (nejčastěji je to kouzlo, skill) zvyšující vlastnost, skill, save...
Re: únava, jídlo, pití
Posted: 18:00 15. Apr 2016
by Zeerit
ještě, že tě mám Kato
