Page 1 of 2
Zatopené tunely - doupě vyvrhelů
Posted: 13:27 19. Apr 2016
by cukr
Netuším zda je to záměr nebo chyba, ale v druhém patře tohoto dungu jsem už několikrát zařval na epickou elektrickou past (soudě podle dmg a DC na reflex), která se tam různě vyskytuje na bednách.
Vzhledem k tomu, že se ta lokace dá chodit ještě před levelem 10 (i sólo) mi tam takové pasti moc nezapadají, v podstatě je to instatní cesta za ďáblem
EDIT: sorry za nepřesný název lokace, pokud bude potřeba jsem schopen tam doběhnout a doplnit ho přesně.
Re: Zatopené tunely - doupě vyvrhelů
Posted: 13:30 19. Apr 2016
by karolina
cukr wrote:Netuším zda je to záměr nebo chyba, ale v druhém patře tohoto dungu jsem už několikrát zařval na epickou elektrickou past (soudě podle dmg a DC na reflex), která se tam různě vyskytuje na bednách.
Vzhledem k tomu, že se ta lokace dá chodit ještě před levelem 10 (i sólo) mi tam takové pasti moc nezapadají, v podstatě je to instatní cesta za ďáblem

No, s těma pastma je trochu problém, jejich síla by se měla odvíjet od velikosti lootu v lokaci, ale dost často se tak neděje. Pokud to kucik nějak nefixne, doporučuju na bedny prostě nesahat.
Re: Zatopené tunely - doupě vyvrhelů
Posted: 13:31 19. Apr 2016
by kucik
Kouknu na to.
Re: Zatopené tunely - doupě vyvrhelů
Posted: 13:40 19. Apr 2016
by Barbar321
Jen doplním, že se jedná o lokaci Zatopené tunely 2 - doupě 2 a že loot zde je vcelku minimální.
Re: Zatopené tunely - doupě vyvrhelů
Posted: 13:45 19. Apr 2016
by kucik
Co znamená minimální? Síla pastí na lootu je pevně vázaná na hodnotu lootu v lokaci. Takže pokud je tam byť jen jedna epická past, je ta lokace nastavená na level 20+.
Re: Zatopené tunely - doupě vyvrhelů
Posted: 13:52 19. Apr 2016
by cukr
V bednách tam nacházím v průměru tak do 50gp, občas nějaký drobný item prodatelný tak za 100-500gp.
Ale nevím co se skrývá v těch bednách co mě vždy usmaží

Re: Zatopené tunely - doupě vyvrhelů
Posted: 14:13 19. Apr 2016
by karolina
kucik wrote:Co znamená minimální? Síla pastí na lootu je pevně vázaná na hodnotu lootu v lokaci. Takže pokud je tam byť jen jedna epická past, je ta lokace nastavená na level 20+.
Ta lokace konkrétně má hodnotu pokladů nastavenou 12
Re: Zatopené tunely - doupě vyvrhelů
Posted: 14:32 19. Apr 2016
by kucik
V tom případě nevím, jak by se tam spawnem na bedně vzala epická elektrika. Ona ani deadly elektrika tam nemůže být.
Nenašel jsi tam strong elektrickou, která má: 6 creatures, 15 ft radius 20d6 electrical, reflex, 26?
Čili zranění mezi 40 - 60hp
Re: Zatopené tunely - doupě vyvrhelů
Posted: 14:34 19. Apr 2016
by Barbar321
Tak to mohu potvrdit i já, že tam byla past silnější. Zkosilo to šmahem dva lowíky skoro před mýma očima.
Re: Zatopené tunely - doupě vyvrhelů
Posted: 14:38 19. Apr 2016
by kucik
Zajímá mě buď konkrétní reflex hod, ze kterého se to dá jednoznačně poznat, nebo jestli se tam mrkne DM a tu past okoukne.
Re: Zatopené tunely - doupě vyvrhelů
Posted: 15:04 19. Apr 2016
by Barbar321
kucik wrote:Zajímá mě buď konkrétní reflex hod, ze kterého se to dá jednoznačně poznat, nebo jestli se tam mrkne DM a tu past okoukne.
Zkusím tam proběhnout s postavout a dal bych vědět. Pochybuju, že by data byla teď dostupná z jejich logů.
Re: Zatopené tunely - doupě vyvrhelů
Posted: 15:13 19. Apr 2016
by kucik
Z logu serveru to nevyčtu. Z logu hráče jo.
Re: Zatopené tunely - doupě vyvrhelů
Posted: 19:00 19. Apr 2016
by cukr
Objevují se v místnosti přímo proti schodům (taková podlouhlá, v delší stěně hodně malých "kutlochů", na bocích z každé strany dvě "luxusnější" ložnice v nich po jedné truhle). Právě na těch truhlách bývají, damage cca 200, reflex 35, což by odpovídalo té epické. Log bohužel nemám.
Re: Zatopené tunely - doupě vyvrhelů
Posted: 21:29 19. Apr 2016
by Barbar321
Zašel jsem tam. V těchto ložnicích teď byly pasti jen s TO28.
Epické byly na truhlách v jedné ze slepých ramen ve druhém patře. Jedna ohnivá a druhé elektrická:
Ales'sar Maevirr : Záchranný hod (Reflexy) proti Pasti : *úspěch* : (18 + proti TO: 35) rána za 121
Ales'sar Maevirr : Záchranný hod (Reflexy) proti Oheň : *úspěch* : (9 + proti TO: 33) rána za 84
Po rozbití bylo v jedné 24zl, v druhé nic
Celkově jsem v lokaci našel vesměs jen pár zlatých (pár hromádek po cca 30-50zl) v jedné truhle asi 450zl
Re: Zatopené tunely - doupě vyvrhelů
Posted: 22:59 19. Apr 2016
by kucik
Vidim tam nastaveny level lokace 20, takze na tehlech bednach opravdu budou az epicky pasti.
Jenomze spawny kontejneru jsou tam nastaveny low (jenom jedna truhla med), takze tam opravdu zaroven se silnou pasti bude prd.
Chce to prenastavit lokaci na odpovidajici level a kdyzuz, tak tam zvednout ty spawny lootu.