Page 1 of 1

OPRAVENO - Bossík orků-ten na konci dungu

Posted: 10:07 20. Apr 2016
by Radim
Netuším kde to je, někdo jistě dodá název, kdesi u pevnosti Ostroh bo jak se to jmenuje.
Nechte si bosse třeba dvakrát zařvat barbarian rage a pak si s ním pohrajte na blízko.
Vystřelí z bot i epika a nebude s tím mít problém. Stackuje se mu zuřivost a záměr to jistě nebude.

Aloha

Re: Bossík orků-ten na konci dungu

Posted: 11:28 20. Apr 2016
by JAH
Ten začátek hlášení chyby je výborný...

Každopádně orkové jsou u Petroniky, bude to jistě tam.

Re: Bossík orků-ten na konci dungu

Posted: 12:00 20. Apr 2016
by kucik
Opravena Barbarian rage a DD stand pro NPC.

Re: OPRAVENO - Bossík orků-ten na konci dungu

Posted: 12:30 20. Apr 2016
by Radim
Proto jsem to tak podal, aby mě někdo doplnil :mrgreen:

Díky za vyřešení