OPRAVENO - Bossík orků-ten na konci dungu
Posted: 10:07 20. Apr 2016
Netuším kde to je, někdo jistě dodá název, kdesi u pevnosti Ostroh bo jak se to jmenuje.
Nechte si bosse třeba dvakrát zařvat barbarian rage a pak si s ním pohrajte na blízko.
Vystřelí z bot i epika a nebude s tím mít problém. Stackuje se mu zuřivost a záměr to jistě nebude.
Aloha
Nechte si bosse třeba dvakrát zařvat barbarian rage a pak si s ním pohrajte na blízko.
Vystřelí z bot i epika a nebude s tím mít problém. Stackuje se mu zuřivost a záměr to jistě nebude.
Aloha