Page 1 of 1
UZAVŘENO - Dopravni vlk
Posted: 15:54 22. Apr 2016
by RES13
Tak mam koupeneho vlka na dopravu, když mu dam nasednout tak se vlk strati a ma postava se proměni do vzhledu koně.

Re: Dopravni vlk
Posted: 16:17 22. Apr 2016
by karolina
RES13 wrote:Tak mam koupeneho vlka na dopravu, když mu dam nasednout tak se vlk strati a ma postava se proměni do vzhledu koně.

To je problém mutantních ras. Kůň by asi fungoval normálně.
Re: Dopravni vlk
Posted: 16:27 22. Apr 2016
by KaTo
karolina wrote:RES13 wrote:Tak mam koupeneho vlka na dopravu, když mu dam nasednout tak se vlk strati a ma postava se proměni do vzhledu koně.

To je problém mutantních ras. Kůň by asi fungoval normálně.
Doplňuji - je to problém jen některých mutantních ras.
Např. zmutovaný člověk s křídly (a ocasem), alias Tiefling je za vo...za koně.
Oproti tomu evolučně vyvinutá elfka s křídly (bez ocasu

) může jezdit na čem chce a pořád je to elfka.
Re: Dopravni vlk
Posted: 16:33 22. Apr 2016
by kucik
Ale vždyť ty máš lidskýho mutanta, ne?
edit: Asi mam opravu, ale napřed to na tobě zkusim testnout, než to tam pošlu celý. Někde tě chytim.
Re: Dopravni vlk
Posted: 21:56 22. Apr 2016
by kucik
Zkus to ve hre ted.
Re: Dopravni vlk
Posted: 02:00 23. Apr 2016
by RES13
Tak vlk funguje ale neni na něm vidět Tiflingovo ocasek
Taky když zněj slezu zustava na postavě efekt plaště i když ho nemam ale staci si plašť nasadit a opět sundat tak ten efekt plaště se strati.

Re: Dopravni vlk
Posted: 02:04 23. Apr 2016
by RES13
Jo a mam ještě dotaz, pujde předělat barva ocasku ať ladi s barvou kuže co mam ?
Ve varyjantach tam rozhodně je ale nevim jak je to tady dělany

Re: Dopravni vlk
Posted: 09:15 23. Apr 2016
by karolina
RES13 wrote:Jo a mam ještě dotaz, pujde předělat barva ocasku ať ladi s barvou kuže co mam ?
Ve varyjantach tam rozhodně je ale nevim jak je to tady dělany

Jak toto souvisí s koněm? Zažádej si u DM.