Page 1 of 1
OPRAVENO Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1
Posted: 19:25 26. Apr 2016
by Nalkanar
Poklop, který je nutno vypáčit, nedovoluje průchod summonům níže.
Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1
Posted: 09:41 27. Apr 2016
by karolina
To bude problém s přecházením summonů přes nitrolokační přechody. Co takhle na něj zkusit přes kruhové menu příkaz "Chraň mě" ? Nefunguje?
Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1
Posted: 09:43 27. Apr 2016
by Nalkanar
Příkaz nefungoval. Spíše je problém v tom, že je tam ten zbytečný poklop, který každý dokáže vypáčit, ale tím, že to používá rozhovor, tak to nepřenese. Nebo tam někdo zapomněl upravit nastavení.
Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1
Posted: 09:58 27. Apr 2016
by karolina
Nalkanar wrote:Příkaz nefungoval. Spíše je problém v tom, že je tam ten zbytečný poklop, který každý dokáže vypáčit, ale tím, že to používá rozhovor, tak to nepřenese. Nebo tam někdo zapomněl upravit nastavení.
A přes normální přechod - nakreslený, to funguje?
Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1
Posted: 10:00 27. Apr 2016
by Nalkanar
Nevím jestli v tom dungu, ale jinde jo.
Bych prostě vyměnil poklop za přechod. Anebo jestli je nutné tam mít dveře na páčení, tak přidat dveře a stěnu.
Re: Loviště - pobřeží - strašidelný maják 1
Posted: 10:01 27. Apr 2016
by Zeerit
Tenhle problém byl na začátku NT u všech vnitrolokačních přechodů, ale pak to někdo nějak opravil

Takže jo, přes "dveřní" nebo nakreslený je vše v pořádku.