Page 1 of 1

Podzemní divočina 5 - doupě (koboldi)

Posted: 00:44 29. Apr 2016
by cukr
Koboldi se tu úspěšně likvidují ve "vlastních" pastech.
Asi by to chtělo přenastavit, ať pasti v dungu neprošlapují.

Re: Podzemní divočina 5 - doupě (koboldi)

Posted: 07:12 29. Apr 2016
by Derken-
Poprosím o export:

cl_koboldi_jeskyne_1
cl_koboldi_jeskyne_2
cl_koboldi_jeskyne_3

Re: Podzemní divočina 5 - doupě (koboldi)

Posted: 07:17 08. Jun 2016
by karolina
TOhle už jsi opravil Derkene? Je to nahrané?