Page 1 of 3

Letní ZOO

Posted: 17:55 05. May 2016
by kokosak
18.6. od 10:00
Tož poďme to dát do kopy, fotit antilopy.

Máme zatím:
Miell +2 víly
kokosak
Molly23 +1
RainMan
Theogil

kdo dál?

Re: Letní ZOO

Posted: 18:14 05. May 2016
by Miell
Zatím vím, že určo ne první červencový víkend. Možná bych to směrovala na první polovinu června.. ještě před prázdninami? :)

Re: Letní ZOO

Posted: 18:20 05. May 2016
by Molly23
Domluvte si termín a pokud budu mít volno tak se rád přidám +1 osoba asi k tomu.

Re: Letní ZOO

Posted: 21:25 05. May 2016
by RainMan
4-5 18-19 červen
a pak kterýkoliv druhý víkend až do prosince.

Re: Letní ZOO

Posted: 23:28 05. May 2016
by Miell
RainMan wrote:4-5 18-19 červen
a pak kterýkoliv druhý víkend až do prosince.
To jsou termíny, kdy můžeš? :)

Re: Letní ZOO

Posted: 09:07 06. May 2016
by RainMan
Miell wrote:
RainMan wrote:4-5 18-19 červen
a pak kterýkoliv druhý víkend až do prosince.
To jsou termíny, kdy můžeš? :)
Jo tyhle termíny mám volný. Teoreticky. Ono taky záleží na tom, kdy se spí na hradě :-)

Podle mě nejlepší vyhlásit pevnej termín, kdy mohou organizátoři a kdo bude chtít jet, ten se přizpůsobí.
Vycházím z hesla: Když se chce, všechno jde. Blbě, ale jde to.

Re: Letní ZOO

Posted: 10:03 06. May 2016
by Miell
RainMan wrote:
Miell wrote:
RainMan wrote:4-5 18-19 červen
a pak kterýkoliv druhý víkend až do prosince.
To jsou termíny, kdy můžeš? :)
Jo tyhle termíny mám volný. Teoreticky. Ono taky záleží na tom, kdy se spí na hradě :-)

Podle mě nejlepší vyhlásit pevnej termín, kdy mohou organizátoři a kdo bude chtít jet, ten se přizpůsobí.
Vycházím z hesla: Když se chce, všechno jde. Blbě, ale jde to.
Souhlas! Založení vlákno.. Přespání na hradě.. A rovnou prípiš Miell + 2 až 4 :) Simča chce s námi určitě, Aduš nevím :)

Re: Letní ZOO

Posted: 14:55 18. May 2016
by Theogil I
Taky se přidám a termínu se budu snažit přizpůsobit.

Re: Letní ZOO

Posted: 15:35 18. May 2016
by karolina
Podle termin se zkusim prizpusobi

Re: Letní ZOO

Posted: 15:42 18. May 2016
by Miell
Takže termín 18.6. cca 10:00 h?

Re: Letní ZOO

Posted: 16:21 18. May 2016
by Theogil I
Tak jo, můžu si napsat do kalendáře? :D

Re: Letní ZOO

Posted: 16:43 18. May 2016
by Miell
Myslím, že ano.. taky si to zapíšu ;)

Re: Letní ZOO

Posted: 16:44 18. May 2016
by Molly23
Tak bohužel nemám čas :), třeba příště.

Re: Letní ZOO

Posted: 10:37 14. Jun 2016
by Theogil I
Ahoj, termín pořád platí? Už se to blíží. :)

Re: Letní ZOO

Posted: 11:13 14. Jun 2016
by karolina
Já ne, jsme tou dobu u moře