Page 1 of 3
Letní ZOO
Posted: 17:55 05. May 2016
by kokosak
18.6. od 10:00
Tož poďme to dát do kopy, fotit antilopy.
Máme zatím:
Miell +2 víly
kokosak
Molly23 +1
RainMan
Theogil
kdo dál?
Re: Letní ZOO
Posted: 18:14 05. May 2016
by Miell
Zatím vím, že určo ne první červencový víkend. Možná bych to směrovala na první polovinu června.. ještě před prázdninami?

Re: Letní ZOO
Posted: 18:20 05. May 2016
by Molly23
Domluvte si termín a pokud budu mít volno tak se rád přidám +1 osoba asi k tomu.
Re: Letní ZOO
Posted: 21:25 05. May 2016
by RainMan
4-5 18-19 červen
a pak kterýkoliv druhý víkend až do prosince.
Re: Letní ZOO
Posted: 23:28 05. May 2016
by Miell
RainMan wrote:4-5 18-19 červen
a pak kterýkoliv druhý víkend až do prosince.
To jsou termíny, kdy můžeš?

Re: Letní ZOO
Posted: 09:07 06. May 2016
by RainMan
Miell wrote:RainMan wrote:4-5 18-19 červen
a pak kterýkoliv druhý víkend až do prosince.
To jsou termíny, kdy můžeš?

Jo tyhle termíny mám volný. Teoreticky. Ono taky záleží na tom, kdy se spí na hradě
Podle mě nejlepší vyhlásit pevnej termín, kdy mohou organizátoři a kdo bude chtít jet, ten se přizpůsobí.
Vycházím z hesla: Když se chce, všechno jde. Blbě, ale jde to.
Re: Letní ZOO
Posted: 10:03 06. May 2016
by Miell
RainMan wrote:Miell wrote:RainMan wrote:4-5 18-19 červen
a pak kterýkoliv druhý víkend až do prosince.
To jsou termíny, kdy můžeš?

Jo tyhle termíny mám volný. Teoreticky. Ono taky záleží na tom, kdy se spí na hradě
Podle mě nejlepší vyhlásit pevnej termín, kdy mohou organizátoři a kdo bude chtít jet, ten se přizpůsobí.
Vycházím z hesla: Když se chce, všechno jde. Blbě, ale jde to.
Souhlas! Založení vlákno.. Přespání na hradě.. A rovnou prípiš Miell + 2 až 4

Simča chce s námi určitě, Aduš nevím

Re: Letní ZOO
Posted: 14:55 18. May 2016
by Theogil I
Taky se přidám a termínu se budu snažit přizpůsobit.
Re: Letní ZOO
Posted: 15:35 18. May 2016
by karolina
Podle termin se zkusim prizpusobi
Re: Letní ZOO
Posted: 15:42 18. May 2016
by Miell
Takže termín 18.6. cca 10:00 h?
Re: Letní ZOO
Posted: 16:21 18. May 2016
by Theogil I
Tak jo, můžu si napsat do kalendáře?

Re: Letní ZOO
Posted: 16:43 18. May 2016
by Miell
Myslím, že ano.. taky si to zapíšu

Re: Letní ZOO
Posted: 16:44 18. May 2016
by Molly23
Tak bohužel nemám čas

, třeba příště.
Re: Letní ZOO
Posted: 10:37 14. Jun 2016
by Theogil I
Ahoj, termín pořád platí? Už se to blíží.

Re: Letní ZOO
Posted: 11:13 14. Jun 2016
by karolina
Já ne, jsme tou dobu u moře