Page 1 of 1
Charm monster - Zmam příšeru 4. kruh
Posted: 10:05 08. May 2016
by LDamian
Kouzlo zakouzleno na obchodníka v Kel A Hazru, kouzlo úspěšné (nepřehodil). Kouzlo bylo v rozporu s popisem vyhodnoceno jako útočná akce = útok celé frakce.
Re: Charm monster - Zmam příšeru 4. kruh
Posted: 12:01 08. May 2016
by Zeerit
To je feature

Měnilo se to, už před nějakou dobou, právě na to, aby to bylo útočný. Důvod už si nepomatuju. Takže asi jen starej popisek.
Re: Charm monster - Zmam příšeru 4. kruh
Posted: 18:32 08. May 2016
by LDamian
V aréně otestováno kouzlo Charm Person i Charm monster.
Vlk si na efekt u charm monster ani neházel (i když dle popisu kouzla by na něj asi mělo fungovat).
Skřet si sice házel u obou kouzel, ale i když nepřehodil, tak se mu nad hlavou objevil efekt zmatení (daze) a dál za mou postavou běžel a útočil na ní.
Kouzla tedy fakticky dělají jen grafický efekt nad hlavou potvory bez dalšího viditelného efektu a působí jako nepřátelská.
Re: Charm monster - Zmam příšeru 4. kruh
Posted: 19:54 08. May 2016
by Nalkanar
Na jakých zvířatech? S DM? Jestli summoni, tak tam to myslím nemám vliv.
Re: Charm monster - Zmam příšeru 4. kruh
Posted: 20:12 08. May 2016
by LDamian
Byl to normální vlk hozený z palety do arény.
Je možno opět otestovat časem, ale fakt je, že i když to kouzlo "zafungovalo na skřeta", tak vlastně kromě grafického efektu neudělalo nic.
Re: Charm monster - Zmam příšeru 4. kruh
Posted: 20:24 08. May 2016
by Nalkanar
Má to smysl, která se mimo singlu nevyužívají nikdy nikde?
Si vezmi, že charm monster má "zlepšit reputaci", ale i wiki říká, že ne natolik, aby z nepřátelské byla přátelská. Takže by asi musoval fungovat nějaký složitý systém reputace, který by tohle nějak do hloubky využíval.
Re: Charm monster - Zmam příšeru 4. kruh
Posted: 21:28 08. May 2016
by LDamian
Já neřeším, zda má nastavení toho kouzla smysl. To je na debatu o nastavení tohoto kouzla a obecně souhlasím, že už samotný záměr s nastavením tohoto kouzla je nejspíš nic moc.
Řeším, že nefunguje podle popisu - tedy hlásím chybu.
PS: Jinak i kdyby fungovalo jen podle popisu, tedy že kouzlo zlepšuje reputaci u cíle a není bráno jako nepřátelské, dalo by se stále použít aspoň v RP nebo pro zlepšování reputace u obchodníků (lepší ceny o trochu možná). V RP by bylo sem tam využitelné na snadné a efektivní žehlení průšvihů, než se rozběhnou.
Takže by bylo nevyužitelné jen na 95%. Takto je nevyužitelné na 100% a navíc jeho fungování je v rozporu s popisem.
Re: Charm monster - Zmam příšeru 4. kruh
Posted: 21:31 08. May 2016
by Caehan
Reputace je dobrá jen pro změnu cen když se nepodaří hod.
Re: Charm monster - Zmam příšeru 4. kruh
Posted: 21:34 08. May 2016
by sandoftime
pokud to dává matení, tak zmatená postava pořád může útočit, víceméně si dělá co chce. Někdy zautočí, někdy ne.