Preklepy
Posted: 18:56 08. Jan 2008
Pozeram zmeny, a vidim tabulku :
Je to preklep, alebo naschval?
Keby naschval, tak by ste ma velmi potesili. Lebo ako maju elfovia feat na dlhy mec a luk, mali by mat trpaslici na kladivo a trpaslici sekeru
Code: Select all
Název Váha Dvojruční Feat DMG Síla
...
trpasl. sekera 15 Smrtící 1k10 16
...
Keby naschval, tak by ste ma velmi potesili. Lebo ako maju elfovia feat na dlhy mec a luk, mali by mat trpaslici na kladivo a trpaslici sekeru