Page 1 of 1

OPRAveno: Pískovcové jeskyně 4

Posted: 23:48 11. May 2016
by cukr
Ještěři se chytají do pastí v lokaci.
Mám matný pocit, že to platilo i pro další patra, ale za to bych ruku do ohně nedal.

Re: Pískovcové jeskyně 4

Posted: 06:56 08. Jun 2016
by karolina
Víme už jestli se chytají ve více patrech?
EDIT: Už je to fuk, upravila jsem frakce všude.