Page 1 of 1
NEní chyba: Chyba? - Vůdce smečky
Posted: 11:48 04. Jun 2016
by Matejniz
dnes jsme narazili na velmi zvláštní okolnost. Nalezli jsme vůdce smečky mrtvého ve vosím hnízdě. Do chyb to dávám, protože se mi nechce věřit, že by ho někdo přetáhl přes 4 lokace (včetně Ivory!). Přikládám screen v odkazu.
http://postimg.org/image/pw6fjoxrf/
Re: Chyba? - Vůdce smečky
Posted: 11:52 04. Jun 2016
by Paulus
Možností je "tamnutý" od druida.
Re: Chyba? - Vůdce smečky
Posted: 10:52 06. Jun 2016
by NesQe
Lokace jsou to jen dvě a ne, nemusel by s ním žádnej druid přes Ivory.
Re: Chyba? - Vůdce smečky
Posted: 11:51 06. Jun 2016
by soul1
není nahodou ten vudce z toho dungu pod ivory jak tam jsou všude ti divoci psi? jestli to počitam spravně nebudeme li počitat dung tak to mame jednu lokaci s dungem, druhou lokaci směrem k Ivory, pote ivory. nasledně lokace s vosím hnizdem
Re: Chyba? - Vůdce smečky
Posted: 12:03 06. Jun 2016
by Nalkanar
Jeskyně vlků
Les
Doly
Les
Jeskyně vos
Re: Chyba? - Vůdce smečky
Posted: 12:07 06. Jun 2016
by Paulus
Jednoduše......vůdce smečky lze přetáhnout pomocí kouzel nebo hlavně pomocí druida i mnohem dále než je tato vzdálenost (jedna nebo dvě lokace navíc už tolik nehrají roli). Pokud proti tomuto "tahání" nemají imku tak bych to viděl jako legální (je to větší PES, ne vlk takže teoretiky pokud by ho někdo netahal kolem Ivory ale i přímo skrze ní tak asi také bez problému). Za mne v tom chybu nevidím.
Nalkanar wrote:Jeskyně vlků
Les
Doly
Les
Jeskyně vos
Jelikož se jedná o "Divoký Pes - vůdce smečky" tak tvůj výpis není přesný

Re: Chyba? - Vůdce smečky
Posted: 12:22 06. Jun 2016
by soul1
v pohodě, vubec jsme pravě netušily že je něco takoveho možné.
Re: Chyba? - Vůdce smečky
Posted: 18:17 06. Jun 2016
by Radim
To by pak nebylo v pořádku, žádné ovládnutí zvířete druidem. Jdou i mnohem silnější šéfíci než si zmínil. Tady pak už je otázka zda to je v poho nebo ne, občas se směju těm TO a co se dá ovládnout.