Page 1 of 1

UZAVŘENO - Lékárny

Posted: 10:57 14. Jun 2016
by Nalkanar
Obvaz s meduňkou (léčí 4, nutná dovednost léčení 7)

Mám léčení 12, při zaaktivování vyléčí 5 HP (12-7 = 5), ale regenerace je jen 1.
Že mám regenerační pásek by snad nemělo vadit, ne?

Re: Lékárny

Posted: 16:30 14. Jun 2016
by -darkvision-
s páskem se to stackuje

Re: Lékárny

Posted: 23:43 14. Jun 2016
by Caehan
Nedávno jsem viděl to samé, mám pocit, že je to tím, že regen 4 za kolo může být rozprostřený do menších dávek v průběhu kola. Ověř, jestli to za těch 6 vteřin s páskem přidá 5 hp, jestli ano, mělo by to být ok.

Re: Lékárny

Posted: 11:15 16. Jun 2016
by Nalkanar
Včera a dnes mi zase regen jede normálně. :roll: Tak asi nějaký dočasný fail.