Page 1 of 1

UZAVŘENO - Králoství - starý průchod - doupě 1

Posted: 20:06 22. Jun 2016
by soul1
Nevím jestli je to chyba. jestli je ta mapa blbě dělana nebo je chyba jen umě. ale neda se v tehle lokaci vubec pohybovat. neustale se vidim popradnutej v texturach pod skaliskama a diky tomu vlastně ani nevím kde jdu.

Re: Králoství - starý průchod - doupě 1

Posted: 19:21 10. Jul 2016
by karolina
Nevím moc co tím myslíš, nikdo nic podobného nehlásil.

Re: Králoství - starý průchod - doupě 1

Posted: 12:50 25. Nov 2016
by Paulus
Další podobné hlášení není známo. Osobně jsem to procházel a bez problému. Tímto UZAVŘENO. Pokud bude mít někdo podobný problém nechť opětovně chybu ohlásí.