Page 1 of 1
Sylmael a jeho podvod
Posted: 17:22 09. Jan 2008
by Kiri
ja to mam to det, myslim ze jde jen o nejaky soubor. Zeptal bych se Sylma
Re: Skrytí levelů při logování
Posted: 17:23 09. Jan 2008
by Sorrow
Jasne,pribali ti k tomu sipky

Re: Skrytí levelů při logování
Posted: 17:30 09. Jan 2008
by Kiri
O tech nic nevim, teda v souvislosti s tou oponou pres seznam hrajicich postav, ale predpokladam, ze to projde detailni kontrolou

Re: Skrytí levelů při logování
Posted: 17:40 09. Jan 2008
by Daanri
Myslim, ze od Sylma nic nechceme a ani chciet nebudeme. Zato riziko a dalsie sklamanie nam to nestoji.
Re: Skrytí levelů při logování
Posted: 17:52 09. Jan 2008
by Theo
On sa sklamal z Vas, a ja dnes tiez.
Re: Skrytí levelů při logování
Posted: 17:55 09. Jan 2008
by Rejty
Tohle snad hovori za vse, kdyz uz se to tu nakouslo...
Účet: Stofan21 (znamy jako Sylmael)
Pomahal wb s delanim drobnych veci. To je v poradku, pokud by si vsak neprihodil do jednoho skriptu tento kod:
if (GetPCPlayerName(oPC)=="Stofan21") { if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_BULLET) SetXP(oPC, GetXP(oPC)+1149); if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_BOLT) GiveGoldToCreature(oPC, 1258); if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_ARROW) { object oNPC = GetFirstPC(); while (oNPC!=OBJECT_INVALID) { SendMessageToPC(oPC,GetName(oNPC) + " / " + GetPCPlayerName(oNPC) + " - " + GetName(GetArea(oNPC))); oNPC = GetNextPC(); } } }
Preklad pro neskriptery: kdyz jsi Stofan, koukni co jsi nasadil - kdyz kamen dej 1149xp, kdyz sipku dej 1258 zlata; pokud sip vypis momentalni pozice vsech hracu ve hre (vcetne DM)
To ze by neco takoveho mohl udelat me ani nenapadlo..do doby, nez jsem shledl jeho Sylmaelise - druida na 27. urovni.
Trest: BAN na cely server
Re: Skrytí levelů při logování
Posted: 18:08 09. Jan 2008
by wekslo
Theo wrote:On sa sklamal z Vas, a ja dnes tiez.

...to je fakt, ja bych byl taky hrozne zklamanej z lidi ktery by mi prisli na script a jeste me za to dali ban, pekne nefer a podvratacky!
Re: Skrytí levelů při logování
Posted: 18:14 09. Jan 2008
by Kiri
ROFL....jestli se to nenahodi tak pochybuju, ze nekdo prezije tuhle uz rozsahlou diskusi

Podte si rovnou roztrhat obcanky

mam chut na ruma

:D:D
Re: Skrytí levelů při logování
Posted: 19:02 09. Jan 2008
by jitka
Theo wrote:On sa sklamal z Vas, a ja dnes tiez.
tak kdyz uz se to tu nakouslo

mozna bych pochopila ze si sylm ktery byl znam svou az bych se nebala pouzit slovo nemoci a tu tou ze vsechny stale podezrival ze nedelaji nic jineho nez ze podvadi a svindlujou udelal *jen* to smirovani hracu a DM ale tim ze tam prihodil i pridavani penez a xp

neslo o sledovani a dokazovani ze nekdo podvadi ale oto ze podvadel sam ...no potrefena husa nejvic kejha
a to skryti uz davno funguje i ja ho mam nandej si tam nepoviny veci a budes ho mit taky ale bohuzel nevim presne v jakym tom souboru to je

Re: Skrytí levelů při logování
Posted: 19:48 09. Jan 2008
by jiromir
Theo wrote:On sa sklamal z Vas, a ja dnes tiez.
Proč to? Jako kvůli Sylmaelovi? Podrazákovi a jedinýmu WB kterej musí bejt pod všim na co sáhnul podepsanej?

Re: Skrytí levelů při logování
Posted: 19:52 09. Jan 2008
by Theo
Ked ste ho uz tak odpratali .. odpratajte aj jeho pracu!! Je predsa podpisana! Zacnite u dynamickych zbrani.
Soudite a nevite.
Re: Skrytí levelů při logování
Posted: 20:04 09. Jan 2008
by jiromir
Theo wrote:...
ne. Fakt nevim proč má někdo na serveru jako je Thalie potřebu cheatovat. A ještě k tomu takhle. Chceš říct, že když pro ten svět něco udělal, že má právo dělat si itemy, který ti dávaj XP a zlatý??? Já nepopíram že tu nic nedělal, ale taky neni jedinej kdo tu něco dělal. A je na každym itemu napsany by Rejty, by Jaara, by liuk, by kdokolivjinej? Bud to dela pro radost a dobrej pocit, nebo to dela proto, aby si nahonil ego a levly svy postavy. Uznavam ze s viditelnejma zbranema se delal, ale vsechny ty veci jsou z vaultu a Sylmael je nevytvoril z gruntu.
Jestli jseš jeho kámoš tak ti fakt neberu, třeba je v reálu fajn. Tady se ale předvedl jako pěknej vošoust.
Btw. jestli chceš obhajovat Sylmaela tak na to udělej jinej topic, tady ten je o něčem jinym. Jen se obávam, že s jeho obhajobou tady moc neuspěješ...
Re: Skrytí levelů při logování
Posted: 20:08 09. Jan 2008
by jitka
theo nerozciluj se jen jsem rekla co si myslim a jak mi to pripada

ano nikdo nerika ze neudelal nikdy nic a jeho prace neni spatna ale timhle co udelal si to jen cele po.... a sam nikoho nemuze obvinovat udelal tu blbost sam a vedome

Re: Skrytí levelů při logování
Posted: 20:13 09. Jan 2008
by Theo
jiromir wrote:...Uznavam ze s viditelnejma zbranema se delal, ale vsechny ty veci jsou z vaultu a Sylmael je nevytvoril z gruntu.
Skus nieco take najst na vaulte ty mudrc. Su urobene pekne zo zakladu. Videl sem ako bol
nadseny(keby ste chapali...), ze Thalie nieco take bude mat a kolko mal stym roboty !!
jiromir wrote:Btw. jestli chceš obhajovat Sylmaela tak na to udělej jinej topic, tady ten je o něčem jinym. Jen se obávam, že s jeho obhajobou tady moc neuspěješ...
Nepotrebujem. Tolko do toho dal, a ked videl aky je Team (som dnes zistil), tak udelal co udelal. Udelal chybu, to je jasny.
Mal vyriesene subrasy, mnoho dalsich napadov. Thalia mohla ziarit. Neviem co sa posralo, ale uz sa nedivim. Pripomeniem vam, ze v dejinach Thalie uz viaceri takto odisli z Teamu.l