Page 1 of 2

Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 21:30 09. Jan 2008
by RES
Vis chlapce vazde pochybuju otom co tu pises.Ty a Sylm nedelate nic jineho coelou dobu co tu hrajete na Thalce nez stale si stezujete a neustale rikate jak ten podvadi a onen podvadi a nakonec se ukazalo kdo podvadel!!!!!!!!!(jak se rika vrana k vrane seda) Obhajujes tu
taoveho kriveho parchanta jeho praci????????To je tak ubohe ze si rikam jak to muzes psat!!!!!!! Nikdo nikdy nerek ze praci co udelal je spatna ani nic podobneho ale to ho neopravnuje podvadet!!!!!!!!!!!A proto ti dam radu zda chces pokracovat jen vtom tvem breceni a tim urazenim prace DM,WM ze delaji svou praci spatne s upravama a podobne tak opravdu radeji tu nehraj vis stejne si myslim ze tu na tebe nikdo neni zvedavej!!!!! Ale nikdo te ani nezakazuje at tu hrajes :twisted:

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 21:36 09. Jan 2008
by Theo
HAHAHAHAHA

... krasna past RESi.. si ten nejvetsi parchant v zivote aj v hre. Ved hraci pochopi.

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 21:38 09. Jan 2008
by RES
:D :D :D Theoo ty jedinej si me prokouknul *posle mu pusu* :roll: :roll:

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 22:56 09. Jan 2008
by Kiri
Tatinek Vam vyhlasi vaaalku!!!!

Voba ste jak smradi co si rozkopavaj babovicky na pisku...a to uz mate bejt dospely...Ted voba do kouta a na kolena. Stydte se sycaci. :shock:

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 23:44 09. Jan 2008
by jiromir
Theo sklapni už!

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 23:45 09. Jan 2008
by Kiri
jiromir wrote:Theo sklapni už!
se dotoho nemontuj :!: :!: :!:

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 23:53 09. Jan 2008
by jiromir
Kiri wrote:
jiromir wrote:Theo sklapni už!
se dotoho nemontuj :!: :!: :!:
ehm... :?: To jako že se hádá Theo s RESem a ty jim děláš rozhodčího, nebo co si myslíš?

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 23:58 09. Jan 2008
by Theo
jiromir wrote:
Kiri wrote:
jiromir wrote:Theo sklapni už!
se dotoho nemontuj :!: :!: :!:
ehm... :?: To jako že se hádá Theo s RESem a ty jim děláš rozhodčího, nebo co si myslíš?
Dalsi provokater do pytle z RESem. Pozri si nazev topicu a RESov text. Cista provokacia. A naviac, nema zmysel tu uz nic pisat, ani tu hrat. Nepoznam ta jiromire, ale mas blby jazyk.

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 00:02 10. Jan 2008
by jitka
jiromir wrote:Theo sklapni už!
napises tohle a potom se divis ze ti kiri napise at se dotoho nepletes :roll: :roll: ja se nedivim :wink:

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 00:06 10. Jan 2008
by Daanri
Poradim vsetkym aby ste sa uz skludnili, myslim ze uz stacilo. Uz si sa tu Theo naurazl dost ludi a narozkrikoval az az. Len stale mi usla pointa tvojho pocinania, co si tymto vsetkym chcel dosiahnut? Chcel si znechutit pracu ludom z tymu na Thalii, ci znechutit hracom cakanie na spustenie Thalie, ci si sa nudil a potreboval si vypisovat na forum blbosti, ci narobit zbytocne "zlej krvi", alebo si chcel len tak vsetkych "pobavit"?

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 00:16 10. Jan 2008
by jiromir
jitka wrote:
jiromir wrote:Theo sklapni už!
napises tohle a potom se divis ze ti kiri napise at se dotoho nepletes :roll: :roll: ja se nedivim :wink:
kdyt si ale precti co tu hlásí naskrz celym fórem... :roll:

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 00:22 10. Jan 2008
by Lord_Berserk
jiromir wrote:
jitka wrote:
jiromir wrote:Theo sklapni už!
napises tohle a potom se divis ze ti kiri napise at se dotoho nepletes :roll: :roll: ja se nedivim :wink:
kdyt si ale precti co tu hlásí naskrz celym fórem... :roll:
To bys ale ho musel znat a vedet z jakyho duvodu si dovolil zaslat prispevek s davkou ironije mezi RESe a Thea :wink: ...Kiri hlasi paaac je to nas vrchni sberatel prispevku :mrgreen:

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 00:30 10. Jan 2008
by Kiri
to Berserk: Te ji caknu az te potkam. Sam se nudis tak prudis hodny lidi tady na foru... :mrgreen:

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 00:57 10. Jan 2008
by jiromir
no hlavně že je tu řiť a neni mrtvo, když se nehraje. Já jen proč kiri hlásí do mě kua :-) Sem mu nic moc neudělal :wink: Budu ho muset konečně sestřelit ve Šturmovi... :twisted:

Re: Sylm a jeho kamarad Theo

Posted: 01:09 10. Jan 2008
by Kiri
jiromir wrote:no hlavně že je tu řiť a neni mrtvo, když se nehraje. Já jen proč kiri hlásí do mě kua :-) Sem mu nic moc neudělal :wink: Budu ho muset konečně sestřelit ve Šturmovi... :twisted:
a ja porat premejslel co to je za typa todle to...sturma dame urcite...nejakej peknej dogfight..posledne to docela slo, az na to, ze sem te ani jednou nesestrelil. Legrace velka :D:D:D:D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - omlouvam se, i tak sem odhadl spatne, ale ted uz vim...

Jo, a nehlasej tady tolik..nebo te moji budouci postavou neco provedu :twisted: