Page 1 of 1

Vyhlášky města

Posted: 18:12 10. Jul 2016
by kokosak
Nevyhláškujou. Je tam jen **

Re: Vyhlášky města

Posted: 19:29 10. Jul 2016
by Paulus
Jsem si toho vědom. Dolaďuje se technické provedení.

Bylo změněno tak aby se daly upravovat přes klevety a nemusela se předělávat vždy lokačka. (Osvícení by Kucik :) )

Nastavené to je...vyhlášky nastavené pro Dolní město i text (Vyhlášky u Baziliky). Pokud to bude čitelné a nebude tak nic překážet tak to zítra nastavím i na ostatní nástěnky. :)

Re: Vyhlášky města

Posted: 09:11 07. Dec 2016
by Paulus
Během víkendu (snad) to přidám natvrdo jako popis nástěnky. A odeberu nástěnkám script pro klevety. Bohužel zatím nevíme jak to fixnout pro velké množství textu.