Page 1 of 2
VYŘEŠENO - feat vylepšený kritický - těžký cep
Posted: 04:32 17. Jul 2016
by Player
nevím jestli to tu už někde není ale když jsem chtěl cvaknou u téhle zbraně feat na v. kritického zjistil jsem že není v nabídce.
podmínky postava splňuje, má v nabídce úplně vše ostatní krom téhle.
Nějaká rada?
Re: feat vylepšený kritický - těžký cep
Posted: 08:27 17. Jul 2016
by Paulus
Poprosím rasu, class a level postavy.
Jaké jsou podle tebe ty podmínky, které tvá postava splňuje?
Pokud to nechceš napsat veřejně tak stačí mě do PM
Jinak sem provedl prvotní ohledání nastavení featů a nevšiml, sem si, že by něco bylo nastaveno špatně.
Re: feat vylepšený kritický - těžký cep
Posted: 09:48 17. Jul 2016
by Decka
Paulus wrote:Jinak sem provedl prvotní ohledání nastavení featů a nevšiml, sem si, že by něco bylo nastaveno špatně.
Těžký cep je smrtící, ale v požadavcích na kritik má exotické zbraně. Feat.2da -> OrReqFeat1 -> 44
Re: feat vylepšený kritický - těžký cep
Posted: 10:19 17. Jul 2016
by Paulus
Dle popisu nastavení na NT je nastaven jako exotická takže feat je v pořádku.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view
EDIT: Feat je dle mechaniky ok. Ale Base Item....nikoliv. Má nastavení smrtíci.
Re: feat vylepšený kritický - těžký cep
Posted: 10:21 17. Jul 2016
by Decka
Dobře, nejspíš jsi teď chtěl napsat, že je nastaven jako exotický ? Okej a dle popisu na webu zde
http://thalie.pilsfree.cz/zbrane-a-vybaveni-51.htm má zase být nastaven jako smrtící. Takže standartní stav, dva zdroje, různé info a reálné nastavení je teda asi pro jistotu takový kompromis, používat ho mužeš jako smrtící a na kritik potřebuješ exotické zbraně.
Re: feat vylepšený kritický - těžký cep
Posted: 10:27 17. Jul 2016
by Paulus
Aktuálnost webu...bohužel.....pokud vím tak už bylo několikrát řečeno, že výchozí nastavení se má brát z Mechaniky na foru.
@Decka: No....já bych tomu neříkal kompromis ale špatné nastavení

@Kuciku: Udělal sem návrh na úpravu aby to odpovídalo nastavení z webu. Tedy na exotické. Pokud se rozhodnete mít z toho smrtící tak stačí říct a předělám to na smrtící.
Re: feat vylepšený kritický - těžký cep
Posted: 10:37 17. Jul 2016
by Decka
Paulus wrote:Aktuálnost webu...bohužel.....pokud vím tak už bylo několikrát řečeno, že výchozí nastavení se má brát z Mechaniky na foru.
@Decka: No....já bych tomu neříkal kompromis ale špatné nastavení

@Kuciku: Udělal sem návrh na úpravu aby to odpovídalo nastavení z webu. Tedy na exotické. Pokud se rozhodnete mít z toho smrtící tak stačí říct a předělám to na smrtící.
Neuraž se ale..
Tak už to info z webu pro jednou celé smažte. Když přijde nový hráč, tak si těžko bude pročítat 10K stran na foru, jestli někdo někde zmínil, že informace z webu jsou neplatné. Například já jsem nikdy nic takového nepostřehl, i když věřím, že někde to tu napsané bude. Btw jsem zvědav, kolik hráčů se přihlásí o relevel, protože ty cepy po přeřazení do exotic budou moct hodit do koše.
Re: feat vylepšený kritický - těžký cep
Posted: 10:45 17. Jul 2016
by Paulus
Decka wrote:Paulus wrote:Aktuálnost webu...bohužel.....pokud vím tak už bylo několikrát řečeno, že výchozí nastavení se má brát z Mechaniky na foru.
@Decka: No....já bych tomu neříkal kompromis ale špatné nastavení

@Kuciku: Udělal sem návrh na úpravu aby to odpovídalo nastavení z webu. Tedy na exotické. Pokud se rozhodnete mít z toho smrtící tak stačí říct a předělám to na smrtící.
Neuraž se ale..
Tak už to info z webu pro jednou celé smažte. Když přijde nový hráč, tak si těžko bude pročítat 10K stran na foru, jestli někdo někde zmínil, že informace z webu jsou neplatné. Například já jsem nikdy nic takového nepostřehl, i když věřím, že někde to tu napsané bude. Btw jsem zvědav, kolik hráčů se přihlásí o relevel, protože ty cepy po přeřazení do exotic budou moct hodit do koše.
Offence not taken
Já si uvědomuji, že to není košér. Předal jsem to na WB forum k diskuzi.
Re: feat vylepšený kritický - těžký cep
Posted: 14:24 17. Jul 2016
by Player
No tak to je přesně ono, já to četl tu úpravu zbraní a viděl tam edit: smrtící
Takže co teď mám dělat? bojovníkova specializace na zbraň, zaměření na ni jde vzít v. kritik ne...
Pokud se plánuje úprava další kde ji nevezmu ani do pracky jsou mi ty featy k nicemu a tedy poprosím o rlvl a jinou zbraň, pokud to zůstane jak je a půjde na ni vzít ep. specializace tak i v. kritik oželím a u zbraně zůstanu.
Re: feat vylepšený kritický - těžký cep
Posted: 15:18 17. Jul 2016
by Paulus
Player wrote:No tak to je přesně ono, já to četl tu úpravu zbraní a viděl tam edit: smrtící
Takže co teď mám dělat? bojovníkova specializace na zbraň, zaměření na ni jde vzít v. kritik ne...
Pokud se plánuje úprava další kde ji nevezmu ani do pracky jsou mi ty featy k nicemu a tedy poprosím o rlvl a jinou zbraň, pokud to zůstane jak je a půjde na ni vzít ep. specializace tak i v. kritik oželím a u zbraně zůstanu.
Strpení....jak sem psal nahoře. Dal jsem to k posouzení.
Re: feat vylepšený kritický - těžký cep
Posted: 16:24 25. Jul 2016
by Paulus
Od nového haku bude těžký cep nastaven jako exotická zbraň. U některých postav bude pak potřeba poté relevel (s novým hakem). Tabulka zbraní a vybavení na webu byla smazána a tedy je platná tabulka z Mechaniky zde na foru. Postupně to projdu na případné odchylky oproti skutečnému nastavení a chyby.
Re: feat vylepšený kritický - těžký cep
Posted: 17:23 25. Jul 2016
by Zedral
Paulus wrote:Od nového haku bude těžký cep nastaven jako exotická zbraň. U některých postav bude pak potřeba poté relevel (s novým hakem). Tabulka zbraní a vybavení na webu byla smazána a tedy je platná tabulka z Mechaniky zde na foru. Postupně to projdu na případné odchylky oproti skutečnému nastavení a chyby.
Jen bych rád upozornil, že podobný problém má celé WM na exotické zbraně. zbraně nově dodané jako je dvoubřitý scimitar také. jak jsem se na to koukal, tak se sice zobrazí feat že si postava vybrala chosen weapon, ovšem ty bonusy do Ab se nezapočítávají. jak jsem psal v topicu chyby povolání asi před rokem. pokud to budeš procázet a víš kde hledat tak bys to měl najít. za mne mohu zodpovědně říct že WM nefunguje s Dvoubřitým mečem, dvoubřitým scimitarem a ještě nějaký hráč kdysi psal že nefunguje halapartna... a jiný mám za to že nefunguje ani kosa.
Re: feat vylepšený kritický - těžký cep
Posted: 18:11 25. Jul 2016
by Paulus
Postupně procházím vše od úplně základního nastavení. Nastavovat přímo classy případně opravovat bez jednotného nastavení například zbraní by bylo složité a zdlouhavé. Poprosím o trpělivost i co se týče classů
Dále proprosím jen příspěvky přímo k tomuto tématu nebo založit jiný topic případně dopsat informace k současným topicům s tím souvisejícími. Jsem si vědom i věcí kolem WM.
Otevřené to tu ještě chvíli nechám pro případné doplňující dotazy a odpovědi.
EDIT: Požadavek na Zaměření na zbraň - Těžký CeP - také opraveno na exotické.
Re: feat vylepšený kritický - těžký cep
Posted: 17:29 26. Jul 2016
by Zedral
Paulus wrote:Postupně procházím vše od úplně základního nastavení. Nastavovat přímo classy případně opravovat bez jednotného nastavení například zbraní by bylo složité a zdlouhavé. Poprosím o trpělivost i co se týče classů
Dále proprosím jen příspěvky přímo k tomuto tématu nebo založit jiný topic případně dopsat informace k současným topicům s tím souvisejícími. Jsem si vědom i věcí kolem WM.
Otevřené to tu ještě chvíli nechám pro případné doplňující dotazy a odpovědi.
EDIT: Požadavek na Zaměření na zbraň - Těžký CeP - také opraveno na exotické.
Díky za to!!!
Re: feat vylepšený kritický - těžký cep
Posted: 23:11 29. Aug 2016
by Player
Mohu tedy požádat o rlvl když se cep bude stehovat mezi exotiku?