Page 1 of 1

Strom vyřešeno

Posted: 16:51 19. Jul 2016
by RES13
Nevim kam toto přesně patři ale stalo se mě že se ma postava zasekla ve stromě a nemužu se hnout.Nepomohl ani relog a u maga jsem to řešil odstrčenim v ovladani přitelička tak to fungovalo ale ted ho nemam a tak tam kejsnu na dně propasti.Žadam proto zda mě někdo nebude moc vytahnout.

Re: Strom

Posted: 17:18 19. Jul 2016
by Paulus
Přesunuto do odpovídajícího tématu.

Mohl by si prosím napsat kde se to stalo? (název lokace). Jinak celkově pokud možno nestahovat kůže atd. u tvorů, kteří jsou zaseklí ve stromech a podobných placeablech popřípadě pokud tam "spadnou" po jejich zabití.

Re: Strom

Posted: 17:19 19. Jul 2016
by kokosak
Mohl by, ale musíš lognout :)

Re: Strom

Posted: 17:53 19. Jul 2016
by kokosak
Vyřešeno