Page 1 of 1
VYŘEŠENO - Nelze koupit trezor v bance
Posted: 22:54 19. Aug 2016
by rosnicka
Chtěla jsem si koupit trezor v bance a i když tam peníze na něj mám tak při rozhovoru je pouze , proč je to tak drahý a prijdu jindy. bylo to vyzkoušeno i na jiném hráči a to samé. tak kdyby na to někdo hodný mrknul

díky
Re: Nelze koupit trezor v bance
Posted: 00:06 20. Aug 2016
by PGlegali
rosnicka wrote:Chtěla jsem si koupit trezor v bance a i když tam peníze na něj mám tak při rozhovoru je pouze , proč je to tak drahý a prijdu jindy. bylo to vyzkoušeno i na jiném hráči a to samé. tak kdyby na to někdo hodný mrknul

díky
Musíš mít peníze u sebe v invetáři mám ten dojem.

Re: Nelze koupit trezor v bance
Posted: 00:10 20. Aug 2016
by Paulus
PGlegali wrote:rosnicka wrote:Chtěla jsem si koupit trezor v bance a i když tam peníze na něj mám tak při rozhovoru je pouze , proč je to tak drahý a prijdu jindy. bylo to vyzkoušeno i na jiném hráči a to samé. tak kdyby na to někdo hodný mrknul

díky
Musíš mít peníze u sebe v invetáři mám ten dojem.

Předpokládám, že Rosnička už tu hraje dost dlouho aby věděla, že peníze nestačí mít na "bankovním účtě" ale musí je mít u sebe.
Pokud souhlasí co jsem napsal tak poprosím o jakou banku jde. Děkuji.
Každopádně v Karatě otestováno a trezor bez problémů pořízen
EDIT: I když podle toho jak to napsala to taky chápu tak, že ty peníze měla "na účtě"?
Re: Nelze koupit trezor v bance
Posted: 11:41 20. Aug 2016
by rosnicka
bože já jsem d**** tohle jsem nezkusila , ono jsem ho nekupovala tak dlouho ale omluva je ze i nejmenovany který by to měl vědět to taky netušil.

Re: Nelze koupit trezor v bance
Posted: 11:43 20. Aug 2016
by Paulus
Díky PGlegali.....nejméně pravděpodobné a zavrhnuté řešení bývá to správné
Uzavřeno.