VYŘEŠENO - Pevnost Isil - uvězněn na hradbách
Posted: 17:44 01. Sep 2016
Ahoj,
při průchodu přední branou mě to teleportovalo na hradby, ze kterejch už nejde slézt. Prosím nějakého dobrodince o osvobození (nechám zapnutého klienta). Acc: donarek, postava: Alfred Vecoris.
Díky
při průchodu přední branou mě to teleportovalo na hradby, ze kterejch už nejde slézt. Prosím nějakého dobrodince o osvobození (nechám zapnutého klienta). Acc: donarek, postava: Alfred Vecoris.
Díky