Page 1 of 1

VYŘEŠENO - Pevnost Isil - uvězněn na hradbách

Posted: 17:44 01. Sep 2016
by donar
Ahoj,
při průchodu přední branou mě to teleportovalo na hradby, ze kterejch už nejde slézt. Prosím nějakého dobrodince o osvobození (nechám zapnutého klienta). Acc: donarek, postava: Alfred Vecoris.

Díky

Re: Pevnost Isil - uvězněn na hradbách

Posted: 17:52 01. Sep 2016
by Derken-
Vyřešeno

Re: Pevnost Isil - uvězněn na hradbách

Posted: 17:52 01. Sep 2016
by donar
Díky

Re: Pevnost Isil - uvězněn na hradbách

Posted: 18:47 01. Sep 2016
by Paulus
Uzavřeno.