Page 1 of 1
OPRAVENO - Bojovník
Posted: 22:53 13. Oct 2016
by John_Faker
Vzal jsem si na 11 lvl bojovníka speciální novou dovednost - "bojová zkušenost", tato dovednost je nefunkční ?!? Proč jste jí tedy posouvali z 20 lvl na 10 lvl, když to nejede ... ? Nebo mohla být u textu alespoň poznámka, stále nefunkční, stejně jako zlodějské dovednosti apod.
J_F
Re: Bojovník
Posted: 23:15 13. Oct 2016
by Paulus
Vidím kde je chyba. Opravím to v pátek odpoledne nebo v sobotu. Každopádně věřím, že by to z tvé strany šlo napsat vhodnější formou.
Re: Bojovník
Posted: 23:22 13. Oct 2016
by John_Faker
Paulus wrote:Vidím kde je chyba. Opravím to v pátek odpoledne nebo v sobotu. Každopádně věřím, že by to z tvé strany šlo napsat vhodnější formou.
mas pravdu..omlouvam se, nebylo to rozhodne mysleno tak jak ve finale vyznelo..

jdu si radeji lehnout

Re: Bojovník
Posted: 23:23 13. Oct 2016
by Paulus
John_Faker wrote:Paulus wrote:Vidím kde je chyba. Opravím to v pátek odpoledne nebo v sobotu. Každopádně věřím, že by to z tvé strany šlo napsat vhodnější formou.
mas pravdu..omlouvam se, nebylo to rozhodne mysleno tak jak ve finale vyznelo..

jdu si radeji lehnout

Chápu...občas taky píšu už v době kdy bych radši neměl

Re: Bojovník
Posted: 23:33 13. Oct 2016
by John_Faker
Jo jo... Diky

Re: Bojovník
Posted: 23:38 13. Oct 2016
by Paulus
Tak opraveno...mohu někoho poprosit o nahrání?
Jinak jelikož už je nový hak...takže musim zaktualizovat i mechaniku. Ale to opravdu až zítra nebo o víkendu.