Page 1 of 1

UZAVŘENO - Absence lootu

Posted: 16:05 16. Oct 2016
by Aquila
Mám takový malý problém...Moje postava Drusila od té doby co jsem logla na povrch nemůže najít v pokladu jedinou zlatku...Na přelootění se mí to nezdá když už je to taková doba co jsem nahoře a i tak potíže přetrvají...Proč to tak je?

// Tak opakuje se to. Ani tentokrát jsem před tím skoro nic nelootila...Pomůže když lognu jinou postavu a na stejný poklad sáhnu...Pak lognu na Drusilu a poklad tam je. Tohoto bych se chtěla, ale vyvarovat někdo by mě mohl nařknout ze supportu. Prosím DM o možnost si znovu založit postavu s navrácením xp.

Re: Absence lootu

Posted: 16:41 16. Oct 2016
by Aillen
Aquila wrote:Mám takový malý problém...Moje postava Drusila od té doby co jsem logla na povrch nemůže najít v pokladu jedinou zlatku...Na přelootění se mí to nezdá když už je to taková doba co jsem nahoře a i tak potíže přetrvají...Proč to tak je?

// Tak opakuje se to. Ani tentokrát jsem před tím skoro nic nelootila...Pomůže když lognu jinou postavu a na stejný poklad sáhnu...Pak lognu na Drusilu a poklad tam je. Tohoto bych se chtěla, ale vyvarovat někdo by mě mohl nařknout ze supportu. Prosím DM o možnost si znovu založit postavu s navrácením xp.
Měla jsem podobný problém, když jsem začínala hrát s Vlaštovkou. Kucik mi pak postavu nějakým kouzlem opravil, nebylo třeba ji zakládat znovu a zlatky v pokladech začala nacházet.
Zkus ho poprosit o opravu, třeba to bude stejný typ chyby.

Re: Absence lootu

Posted: 16:59 16. Oct 2016
by Aquila
Aillen wrote:
Aquila wrote:Mám takový malý problém...Moje postava Drusila od té doby co jsem logla na povrch nemůže najít v pokladu jedinou zlatku...Na přelootění se mí to nezdá když už je to taková doba co jsem nahoře a i tak potíže přetrvají...Proč to tak je?

// Tak opakuje se to. Ani tentokrát jsem před tím skoro nic nelootila...Pomůže když lognu jinou postavu a na stejný poklad sáhnu...Pak lognu na Drusilu a poklad tam je. Tohoto bych se chtěla, ale vyvarovat někdo by mě mohl nařknout ze supportu. Prosím DM o možnost si znovu založit postavu s navrácením xp.
Měla jsem podobný problém, když jsem začínala hrát s Vlaštovkou. Kucik mi pak postavu nějakým kouzlem opravil, nebylo třeba ji zakládat znovu a zlatky v pokladech začala nacházet.
Zkus ho poprosit o opravu, třeba to bude stejný typ chyby.
Dobře díky moc. :)

Re: Absence lootu

Posted: 11:34 18. Oct 2016
by Dragon Soul
Dobrý den, mám stejný problém u většiny mých postav:-(

Re: Absence lootu

Posted: 16:44 18. Oct 2016
by kucik
Dragon Soul wrote:Dobrý den, mám stejný problém u většiny mých postav:-(
Viz začátek. existuje nějaký loot limit (hodně velký), kterého když postava dosáhne, tak se jí loot přestane spawnovat, dokud se zas s časem nedostane pod něj.

Re: Absence lootu

Posted: 21:12 18. Oct 2016
by karolina
kucik wrote:
Dragon Soul wrote:Dobrý den, mám stejný problém u většiny mých postav:-(
Viz začátek. existuje nějaký loot limit (hodně velký), kterého když postava dosáhne, tak se jí loot přestane spawnovat, dokud se zas s časem nedostane pod něj.
Kuciku prosím tě, jak to počítá? CO když někdo chodí s partou a je prostě vybírač pokladů? Počítá se lootlimit pouze jemu? Čili je třeba se v tom vybírání pokladů v partě střídat?

Re: Absence lootu

Posted: 21:42 18. Oct 2016
by Paulus
Jestli si ten script interpretuju správně tak by to mělo generovat pokud alespoň jeden člen není na limitu ale ostatní členové musejí být v určité vzdálenosti.

Re: Absence lootu

Posted: 10:48 19. Oct 2016
by kucik
karolina wrote:
kucik wrote:
Dragon Soul wrote:Dobrý den, mám stejný problém u většiny mých postav:-(
Viz začátek. existuje nějaký loot limit (hodně velký), kterého když postava dosáhne, tak se jí loot přestane spawnovat, dokud se zas s časem nedostane pod něj.
Kuciku prosím tě, jak to počítá? CO když někdo chodí s partou a je prostě vybírač pokladů? Počítá se lootlimit pouze jemu? Čili je třeba se v tom vybírání pokladů v partě střídat?
Funguje to tak, že při otevření se nejprve zkontroluje limit všech poblíž a pokud má alespoň jedna postava nemá překročený limit, tak se loot spawnuje.
Následně se cena lootu rovnoměrně rozdělí mezi všechny, kteří nemají překročený limit.

Potom, co se ti to stalo, jak dlouho byla postava nehraná?

Re: Absence lootu

Posted: 12:43 25. Nov 2016
by Paulus
Z důvodu zrušení lootlimitu UZAVŘENO.