Page 1 of 10
Průzkum obyvatelstva
Posted: 14:27 12. Jan 2008
by igor
Dávam sem jednoduchou anketu

Pokud máte rozmyšleno za co chcete hrát, tak můžete hlasovat. Zajímalo by mě, jestli bude poměr povrch vs podtemno vyrovnanej nebo jestli všichní chtějí zkusit to nový

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 14:38 12. Jan 2008
by Pivo
Já pojedu povrch a good charakter po tolika letech.
Podtemno možná každopádně nikdy za drowa z toho jsem vyléčen viz.Ark2
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 15:08 12. Jan 2008
by Jonny
Podtemno si chci rozhodne aspon zkusit a kdovi, jak me to chytne...Takze vlastne nevim...

Ale zatim spis povrch
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 15:10 12. Jan 2008
by Rejty
Ja odhaduju, ze to bude 2 : 1 pro povrch.
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 15:19 12. Jan 2008
by liuk
noo .... hmmm ... já asi zvolím ... tak asi podtemno
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 16:05 12. Jan 2008
by Theogil I
Povrch a za chvíli, tedy až se probudí z poobědového dýchanků, klapne brácha počítám taky povrch, to si ten podtemňáček asi užije.

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 16:16 12. Jan 2008
by Rejty
Ma to podtemno cenu poustet, kdyz tam bude jen jeden? Koukejte ho podporit nekdo.

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 16:20 12. Jan 2008
by Daanri
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 16:20 12. Jan 2008
by Žorž
Heh, toho jsem se docela bál. Mno...alespoň se přibližně zachovává původní plán na poměr počtu povrchňanů vůči drowům.
Určitě se ještě najde dost lidí, řekl bych, že tam dole bude ještě veselo. V rámci možnost¨í tamního způsoba života.

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 16:24 12. Jan 2008
by jiromir
jsem se spíš bál, že pude víc zlejch než hodnejch...
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 16:26 12. Jan 2008
by Rejty
To jsem jeste nezazil.
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 16:26 12. Jan 2008
by Daanri
No ono, ze bude niekto hrat na povrchu neznamena to, ze bude i hodnej.

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 16:36 12. Jan 2008
by jiromir
dlouhodobě ne, ale řikal jsem si, že každej bude mít nutkání si to podtemno zkusit...ze jsem se tak moc mylil jsem fakt necekal..
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 16:41 12. Jan 2008
by wekslo
Mno jelikoz mam v planu rozjet opet tu poštu, tak volim, z duvodu minima adresatu a odesilatelu v podtemnu, povrch

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 16:52 12. Jan 2008
by igor
Já ještě pořád nevim, asi nebudu hrát nakonec vůbec

Původně sem myslel podtemno, ale pak sem usoudil, že bych se tam asi bál.