Page 1 of 10

Průzkum obyvatelstva

Posted: 14:27 12. Jan 2008
by igor
Dávam sem jednoduchou anketu ;-) Pokud máte rozmyšleno za co chcete hrát, tak můžete hlasovat. Zajímalo by mě, jestli bude poměr povrch vs podtemno vyrovnanej nebo jestli všichní chtějí zkusit to nový ;-)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 14:38 12. Jan 2008
by Pivo
Já pojedu povrch a good charakter po tolika letech. :D

Podtemno možná každopádně nikdy za drowa z toho jsem vyléčen viz.Ark2

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 15:08 12. Jan 2008
by Jonny
Podtemno si chci rozhodne aspon zkusit a kdovi, jak me to chytne...Takze vlastne nevim... :D Ale zatim spis povrch

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 15:10 12. Jan 2008
by Rejty
Ja odhaduju, ze to bude 2 : 1 pro povrch.

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 15:19 12. Jan 2008
by liuk
noo .... hmmm ... já asi zvolím ... tak asi podtemno

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 16:05 12. Jan 2008
by Theogil I
Povrch a za chvíli, tedy až se probudí z poobědového dýchanků, klapne brácha počítám taky povrch, to si ten podtemňáček asi užije. :lol:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 16:16 12. Jan 2008
by Rejty
Ma to podtemno cenu poustet, kdyz tam bude jen jeden? Koukejte ho podporit nekdo. :mrgreen:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 16:20 12. Jan 2008
by Daanri
Hmm vyzera to tak, ze podtemno sa bude triast pred povrchom. :lol: :lol: :lol:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 16:20 12. Jan 2008
by Žorž
Heh, toho jsem se docela bál. Mno...alespoň se přibližně zachovává původní plán na poměr počtu povrchňanů vůči drowům. :D

Určitě se ještě najde dost lidí, řekl bych, že tam dole bude ještě veselo. V rámci možnost¨í tamního způsoba života. ;)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 16:24 12. Jan 2008
by jiromir
jsem se spíš bál, že pude víc zlejch než hodnejch...

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 16:26 12. Jan 2008
by Rejty
To jsem jeste nezazil.

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 16:26 12. Jan 2008
by Daanri
No ono, ze bude niekto hrat na povrchu neznamena to, ze bude i hodnej. :twisted:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 16:36 12. Jan 2008
by jiromir
dlouhodobě ne, ale řikal jsem si, že každej bude mít nutkání si to podtemno zkusit...ze jsem se tak moc mylil jsem fakt necekal..

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 16:41 12. Jan 2008
by wekslo
Mno jelikoz mam v planu rozjet opet tu poštu, tak volim, z duvodu minima adresatu a odesilatelu v podtemnu, povrch ;)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 16:52 12. Jan 2008
by igor
Já ještě pořád nevim, asi nebudu hrát nakonec vůbec :twisted: Původně sem myslel podtemno, ale pak sem usoudil, že bych se tam asi bál.