Page 1 of 1

UZAVŘENO - Pevnost Isil

Posted: 21:48 31. Oct 2016
by Aillen
Olwen si dovezla do Isilské pevnosti mulu, kterou si pronajala v Ivory. Sotva s ní popošla pár kroků k oslíkovi, který stojí kousek dál u vozu, tak oslík zaútočil na mulu a současně s ním ostatní NPC - stráže atd. Všichni útočili jen na mulu z ivory, ne na Olwen naštěstí. Někde bude chybka asi :ewink:

Re: Pevnost Isil

Posted: 12:18 01. Nov 2016
by Zedral
Aillen wrote:Olwen si dovezla do Isilské pevnosti mulu, kterou si pronajala v Ivory. Sotva s ní popošla pár kroků k oslíkovi, který stojí kousek dál u vozu, tak oslík zaútočil na mulu a současně s ním ostatní NPC - stráže atd. Všichni útočili jen na mulu z ivory, ne na Olwen naštěstí. Někde bude chybka asi :ewink:
Napadá mne už jen věta:" Po zneškodnění drzého Oslíka a všech dalších nepřátelských cílů, mula odlétla zpět na základnu v Ivory... "

Re: Pevnost Isil

Posted: 12:47 07. Dec 2016
by Paulus
Doma kouknu jakou má Oslík agresor nastavenou frakci :)

Re: Pevnost Isil

Posted: 12:58 09. Dec 2016
by Paulus
Tak v samotném nastavení NPC jsem nic vyloženě kolidujícího nenašel. Podle Kucika muselo dojít k nějakému narušení frakcí. Obávám se, že jedinou možností bude dostat další mulu do Isilu a zda se bude situace opakovat.

Re: Pevnost Isil

Posted: 23:16 19. Dec 2016
by Paulus
Tak...situaci se bohužel nepodařilo nasimulovat od příchodu s mulou k oslovi. Stejně tak port přímo před něj i s mulou (například nesprávné načtení frakce) leč bez výsledku. Vše se zdá být v pořádku.