Nutná úprava TLK - Dračí dech
Posted: 12:12 17. Nov 2016
Mám asi malý zdravotní problém jsem červený půldrak a vydechuji kyselinu, i když mám vydechovat oheň. 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Plivne oheň vypíše mi to následně oheň dmg, ale píše mi to, že vydechuje kyselinu jak říkáš.Paulus wrote:Jelikož to i u modrého píše, že vydechuje kyselinu ale prská elektřinu....takže otázka na tebe. Něco to píše a co to dělá doopravdy když to na někoho plivneš? Jaký dmg ti to vypíše v combatu?
IMHO skript starajici se o fakticke provedeni dechu vzniknul copy-paste systemem z kyselinoveho dechu - a tim v sobe nese identicke odkazy na identicke radky (tusim TLK?) souboru. Oprava vyzaduje zmenu souboru jak na miste hostitele, tak klienta (v zakuklene forme zmeny obsahu CFG souboru).Aquila wrote:Plivne oheň vypíše mi to následně oheň dmg, ale píše mi to, že vydechuje kyselinu jak říkáš.Paulus wrote:Jelikož to i u modrého píše, že vydechuje kyselinu ale prská elektřinu....takže otázka na tebe. Něco to píše a co to dělá doopravdy když to na někoho plivneš? Jaký dmg ti to vypíše v combatu?
Jde o Nalkem referovany exces nebo o nejake spatne psani skriptoveho von Pauluse?Paulus wrote:...myslíš popisek, že jde létání používat jen v interiérech a nelze v budovách a dungách...
Moje chyba....upraveno. A ano...vysvětleno s Nalkem po PM.pavad wrote:Jde o Nalkem referovany exces nebo o nejake spatne psani skriptoveho von Pauluse?Paulus wrote:...myslíš popisek, že jde létání používat jen v interiérech a nelze v budovách a dungách...
Tzn. dungeon & budova != interier ?