Page 1 of 1

Nutná úprava TLK - Dračí dech

Posted: 12:12 17. Nov 2016
by Aquila
Mám asi malý zdravotní problém jsem červený půldrak a vydechuji kyselinu, i když mám vydechovat oheň. :D

Re: Dračí dech

Posted: 14:21 17. Nov 2016
by Paulus
Jelikož to i u modrého píše, že vydechuje kyselinu ale prská elektřinu....takže otázka na tebe. Něco to píše a co to dělá doopravdy když to na někoho plivneš? Jaký dmg ti to vypíše v combatu?

Re: Dračí dech

Posted: 21:09 17. Nov 2016
by Aquila
Paulus wrote:Jelikož to i u modrého píše, že vydechuje kyselinu ale prská elektřinu....takže otázka na tebe. Něco to píše a co to dělá doopravdy když to na někoho plivneš? Jaký dmg ti to vypíše v combatu?
Plivne oheň vypíše mi to následně oheň dmg, ale píše mi to, že vydechuje kyselinu jak říkáš.

Re: Dračí dech

Posted: 21:45 17. Nov 2016
by Paulus
Děkuji za potvrzení pak kouknu na ty popisy.

Re: Dračí dech

Posted: 23:02 17. Nov 2016
by pavad
Aquila wrote:
Paulus wrote:Jelikož to i u modrého píše, že vydechuje kyselinu ale prská elektřinu....takže otázka na tebe. Něco to píše a co to dělá doopravdy když to na někoho plivneš? Jaký dmg ti to vypíše v combatu?
Plivne oheň vypíše mi to následně oheň dmg, ale píše mi to, že vydechuje kyselinu jak říkáš.
IMHO skript starajici se o fakticke provedeni dechu vzniknul copy-paste systemem z kyselinoveho dechu - a tim v sobe nese identicke odkazy na identicke radky (tusim TLK?) souboru. Oprava vyzaduje zmenu souboru jak na miste hostitele, tak klienta (v zakuklene forme zmeny obsahu CFG souboru).

Re: Dračí dech

Posted: 00:03 18. Nov 2016
by Nalkanar
To už spíše opravit to lítání v interiérech :D

Re: Dračí dech

Posted: 07:23 18. Nov 2016
by Paulus
Tak Pavad má pravdu. Je potřeba změnit tlk......to samé platí u tebe Nalku *sigh* (teda pokud myslíš popisek, že jde létání používat jen v exteriérech a nelze v budovách a dungách) já se do těch tlk časem dám ale momentálně na to nemám dost pevné nervy ani čas. Když už se do toho pustím, tak toho chci udělat co nejvíce najednou. Omlouvám se ale označím topic co je potřeba udělat a nechám to zatím otevřené :(

To DO:
1. Vytvoření nových resrefů pro Altmessage ve spells.2da v Thalie TLK (popisky pro dechy kromě kyselinového).
2. Úprava Altmessage resrefu (dle bodu 1) u všech dechů kromě kyselinového.

Re: Dračí dech

Posted: 23:57 18. Nov 2016
by pavad
Paulus wrote:...myslíš popisek, že jde létání používat jen v interiérech a nelze v budovách a dungách...
Jde o Nalkem referovany exces nebo o nejake spatne psani skriptoveho von Pauluse?

Tzn. dungeon & budova != interier ?

Re: Nutná úprava TLK - Dračí dech

Posted: 00:10 19. Nov 2016
by Nalkanar
Už jsme si to vysvětlili do PM.
Lítání dle popisu nemá fungovat v interiérech. Před lety jsem hlásil, že funguje. Funguje i nyní.

Re: Dračí dech

Posted: 07:05 19. Nov 2016
by Paulus
pavad wrote:
Paulus wrote:...myslíš popisek, že jde létání používat jen v interiérech a nelze v budovách a dungách...
Jde o Nalkem referovany exces nebo o nejake spatne psani skriptoveho von Pauluse?

Tzn. dungeon & budova != interier ?
Moje chyba....upraveno. A ano...vysvětleno s Nalkem po PM.