Page 1 of 6
Jake povolani budete hrat?
Posted: 18:29 13. Jan 2008
by Rejty
Kdyz uz se tu resi kde, tak neni od veci co budete hrat za povolani.

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 18:33 13. Jan 2008
by Theo
Pokial tu budem moct hrat, tak Stroj na mlaceni. Bojovnik.
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 18:34 13. Jan 2008
by Shifter
Na 95% paladin. Sice bylo v sousednim topicu neco o tom jak nas 4 dobraky budou lovit ostrovani, ale ja to beru z druhe stranky. Je spousta spiny, ktera se musi spalit!
no a tech 5% je Vallecnik v pripade, ze se najdou dobrovolnici na duergary (zatim to vypada blede

)
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 19:02 13. Jan 2008
by liuk
Čaroděj.
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 19:37 13. Jan 2008
by Krata
Dal sem hraničáře ale ještě plně rozhodnut nejsem.. možná to bude zloděj, nebo to možná bude kříženec zloděje a hraničáře.. ještě uvidim
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 20:19 13. Jan 2008
by Žorž
Až si najdu čas na hru, tak uvažuji o prostém postarším kupci-zaklínači s obdivuhodnými diplomatickými schopnostmi, přesvědčováním a smlouváním, který však zatím neví o svém magickém nadání a poctivě dře....anebo o velice šikovném bardovi, pro kterého je švanda vždy na prvním místě - bývalém vojenském trubkovi a vlajkonoši, jenž by mohl uplatnění najít kde jinde než v domobraně.
Či snad opět bojovníka? Tentokrát se zdá být lákavý střet duergarů s drowy a trpaslíky...takže duergar nebo trpaslík by za určitých okolností mohl být opravdu sranda.

Uvidíme, zatím jsem se zapsal na toho minesengera.
P.S.: Když už ten duergar, tak obzvlášť abych dokázal, že bych se rudokejma elfounama vopravdu zotročit nenechal a dokázal, že slaboši to určitě nebudou.
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 20:35 13. Jan 2008
by jitka
dala jsem klerika

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 21:06 13. Jan 2008
by Seth-Plzen
NA 100% hraničář. Když už jsem sepsal jeho historii

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 21:18 13. Jan 2008
by MaSo
Tož ja budu na sto pero hraničař... když sem začinal na eq byl sem hraničař, když se hral single NWN byl sme hraničař, když sem začal tady byl sem hraničař... holt už mě společnost hraničařu tak pohltila že už se z ni nevyvliknu

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 22:21 13. Jan 2008
by Pivo
Klasika wm na obouruční zbran!!!Jako vždycky.Už jsem z toho asi magor

Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 22:55 13. Jan 2008
by Zyga
PO dlooooouhy rade kleriku obycejnyho fightera
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 23:15 13. Jan 2008
by kucik
Uz jako maly Laco jsem se rad motal v supermarketu. A nemotal jsem se tam sam. Motala se mama, motal se i tata, motalo se i 15 brachu a 7 seger.
A tak kdyz jsem se v patnacti rozhodoval co dal, zlodejina byla jasna volba.
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 23:22 13. Jan 2008
by Jonny
Asi toho paladina...
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 23:43 13. Jan 2008
by maku
Já Gandalfa
Re: Jake povolani budete hrat?
Posted: 00:01 14. Jan 2008
by igor
Nakonec půjdu asi taky do zloděje... šikovný ručičky se hodí vždycky a všude
