Page 1 of 1
GoG - NwN
Posted: 17:07 01. Dec 2016
by soul1
nemate orig NwN nebo nemá někdo z vašich přátel? nevím do kdy ale teď vyjmečna akce na GoG NwN Diamond za 0. To je přece výhodný ne?!
Prostě šiřte až se Thalie má šanci rozšiřit
https://www.gog.com/game/neverwinter_ni ... 8c737b7250
Re: GoG - NwN
Posted: 19:11 01. Dec 2016
by sandoftime
Tak jsem si to aktivoval. Diamantovou edici vlastním už přes dekádu, ale uvědomil jsem si, že kdyby se cokoliv stalo, vlastně bych neměl jak instalovat. Nemám totiž v pc dvd mechaniku. V cloudové době mi to přišlo zbytečné.
Instalovat na lap top z dvdčka a následně kopíérovat přes exterák by zabralo delší dobu.
Re: GoG - NwN
Posted: 19:14 01. Dec 2016
by kokosak
Máš tam k tomu vlastní CD klíče?
Re: GoG - NwN
Posted: 19:20 01. Dec 2016
by Paulus
kokosak wrote:Máš tam k tomu vlastní CD klíče?
https://www.gog.com/support/neverwinter ... ts_diamond (včetně praktické zkušenosti)
Takže ano máš

Re: GoG - NwN
Posted: 12:56 02. Dec 2016
by Puxina
Už o tom píšou i na idnesu

.
http://bonusweb.idnes.cz/neverwinter-ni ... novinky_oz
Já mám ty originálky v CD podobě asi dvě
