Page 1 of 4

Kdo by hrál duergara

Posted: 19:07 13. Jan 2008
by liuk
Nějak se mi zdá, že si tu hodně lidí stěžuje, jak by byli v podtemnu jako duergaři sami. Tak třeba uvidíte, že to tak bledé nebude a domluvíte se na hře.
Plus přidány další rasy, aby jste věděli s kým by jste se mohli dole setkat. Svirfneblini, černí skřeti, hlubinní půlčíci také začínají ve stejném městě.

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 21:39 13. Jan 2008
by Shifter
Pokud by se nasli hraci, tak bych nejspis duergara hral. Ale nic neslibuju, aby mi pak nekdo nenadaval....

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 22:13 13. Jan 2008
by Pivo
Já bych hrál taky.Pokud bych tam měl být sám raději budu hrát na povrchu!Drowa odmítám na toho se necítím :D

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 23:21 13. Jan 2008
by Theo
Uvazujem nadnim. Zatial mi vadia jeho moznosti (napr. cerny skret sa mi zda lepsi) a taktiez jeho obmedzenia co do zvykov duergarov.

PS: ked sa zan rozhodnem, budem ho hrat aj sam :lol:

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 10:45 14. Jan 2008
by Teesha
Theo wrote:Uvazujem nadnim. Zatial mi vadia jeho moznosti (napr. cerny skret sa mi zda lepsi) a taktiez jeho obmedzenia co do zvykov duergarov.

PS: ked sa zan rozhodnem, budem ho hrat aj sam :lol:
a to chceš jen samý výhody? a omezení co se do zvyků týče??? k tomu není co dodat :roll:

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 10:49 14. Jan 2008
by Theo
Teesha wrote:
Theo wrote:Uvazujem nadnim. Zatial mi vadia jeho moznosti (napr. cerny skret sa mi zda lepsi) a taktiez jeho obmedzenia co do zvykov duergarov.

PS: ked sa zan rozhodnem, budem ho hrat aj sam :lol:
a to chceš jen samý výhody? a omezení co se do zvyků týče??? k tomu není co dodat :roll:
Ach Teesha, omezeni do RP snad netreba vysvetlovat. A zase postavu si tvorim dopredu, netvorim power build, to by som nemal co hladat na tomto servery. Ale zase nebudem menit postavy ako ponosky ...

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 11:01 14. Jan 2008
by Theogil I
[quote="Theo"]......[quote]

Musím se Thea zastat, pokud si člověk z fóra vytáhne počátečné vlastnosti drowů (šlechticů i nešlechticů) a vedle nich si dá deklarované počáteční vlastnosti duergara ... pak (alespoň mě) se zdá ten duergar jako nádražácký čaj (slabý dvakrát louhovaný). Zatímco je drow vymazlen (skoro k dokonalosti - včetně SR na Thalii dle mého poměrně vysokému) je duergar šoupnutý na startovním roštu do druhé řady. Pak je tedy o něm potřeba uvažovat jako o HCRP rase ... jedinec bude ve světě drowů, zavrhován, přehlížen a méněcenný, jediná síla pak bude v silné skupině, organizaci a disciplíně.

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 11:10 14. Jan 2008
by Teesha
to už je popsáno mnohem líp....ale z toho citovaného textu co jsem psala, to vyznívalo úplně jinak :)

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 11:25 14. Jan 2008
by Theo
Theogil I wrote:Musím se Thea zastat, pokud si člověk z fóra vytáhne počátečné vlastnosti drowů (šlechticů i nešlechticů) a vedle nich si dá deklarované počáteční vlastnosti duergara ... pak (alespoň mě) se zdá ten duergar jako nádražácký čaj (slabý dvakrát louhovaný). Zatímco je drow vymazlen (skoro k dokonalosti - včetně SR na Thalii dle mého poměrně vysokému) je duergar šoupnutý na startovním roštu do druhé řady. Pak je tedy o něm potřeba uvažovat jako o HCRP rase ... jedinec bude ve světě drowů, zavrhován, přehlížen a méněcenný, jediná síla pak bude v silné skupině, organizaci a disciplíně.
Do botky presne ;)

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 11:40 14. Jan 2008
by Kiri
Theogil I wrote:...

Mam pocit, ze se zrodil novy hrac s darem slova. :)

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 11:45 14. Jan 2008
by kucik
Tak jsem si schvalne to srovnani udelal a zjistil jsem docela zajimavou vec. Totiz ze konkretne u Duergara jsou nejake nesrovnalosti mezi skutecnosti a tim, co je na foru. Asi to bude jen drobnost. Vecer to zkontroluju.

Kiri: Dar slova nedostanes pri narozeni. To musis trochu cvicit :P

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 11:56 14. Jan 2008
by Kiri
kucik wrote:Kiri: Dar slova nedostanes pri narozeni. To musis trochu cvicit :P
a jeeeje :roll:

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 12:15 14. Jan 2008
by photter
Pro lidi je dar slova krutej trest. Âsar

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 13:22 14. Jan 2008
by Teesha
photter wrote:Pro lidi je dar slova krutej trest. Âsar
Pro ostatní rasy je dar lidského života krutý trest.

Re: Kdo by hrál duergara

Posted: 15:33 14. Jan 2008
by OneHeart
Teesha wrote: Pro ostatní rasy je dar lidského života krutý trest.
Dovolím si poupravit:
Pro ostatní rasy by "dar" lidského života byl krutý trest.

:twisted: