Page 1 of 1
Oživení v chrámu
Posted: 03:48 30. Dec 2016
by rosnicka
Už podruhé se mi stalo že moje sejmutá postava po oživení v chrámu zmizela z inventáře toho kdo jí nechal oživit, zmizeli mu peníze z inventáře ale zůstala jsem pořád v podsvětí.
Re: Oživení v chrámu
Posted: 11:31 30. Dec 2016
by Paulus
A seš si jistá, že ten dotyčný nechal kněze kouzlo řádně provést (dokončit)? Mě se to stalo jednou a to ve chvíli kdy kněz řádně kouzlo nedokončil a hned se na něj kliklo aby se nakoupila léčiva nebo se využila jiná "služba" chrámu.
Re: Oživení v chrámu
Posted: 11:42 30. Dec 2016
by JAH
Je to známý bug a i když kněží dokončí kouzlo, tak se může stát, že postava se z podsvětí neportne do chrámu. Ideálně se to dokládalo screenem a pak se zjednala náprava. Z pozorování se to stalo například tím, že jeden z hráčů (nesoucí tělo / mrtvý v podsvětí) relogl.
Re: Oživení v chrámu
Posted: 13:24 30. Dec 2016
by rosnicka
screeny máme z chrámu že zaplatil atd.. jen jsem je neviděla, páč ten krám co si říká pc mi to neotevře v tga

Re: Oživení v chrámu
Posted: 13:36 30. Dec 2016
by Paulus
rosnicka wrote:screeny máme z chrámu že zaplatil atd.. jen jsem je neviděla, páč ten krám co si říká pc mi to neotevře v tga

A můžeš aspoň tedy napsat jestli vše z vaší strany proběhlo "normálně". Nebo došlo k něčemu z výše uvedeného?
Re: Oživení v chrámu
Posted: 14:58 30. Dec 2016
by rosnicka
po celou dobu jsme neudelali relog, nespadlo nám to, normálně s ní mluvil a pak mi psal že mu to sebralo prachy za ozivení a zmizela jsem z inventáře a já pořád byla dole. Ten soubor ti můzu poslat do mailu, on mi ho snek chtěl poslat tady do pm ale to nevzalo ze je to velký.
Re: Oživení v chrámu
Posted: 15:57 30. Dec 2016
by rosnicka