Page 1 of 3
Zbroj
Posted: 21:06 13. Jan 2008
by Theo
Mnoho fantasy kultur vyznava nenosenie zbroje a pouzivanie tetovania.
Ale v NWN si bojovnika bez zbroje neviem predstavit (odniest si kazdy uder goblina je ...)
Da sa to? Aky mate nato nazor? Ako by ste z bojovnika|barbara|paladina|DD|CoT|WM|Blackguard vytvorili bitkara v prvej linii uplne bez zbroje??
Re: Zbroj
Posted: 21:09 13. Jan 2008
by igor
No, asi bych mu dal velkou sílu
Ne, tak na AC obratnost a pak třeba boj v obraně a tak, ale stejně budeš dostávat... když sem hrál Sharta, tak ten měl 2 scimitary... docela malý AC, ale zase ty kritiky a počet útoků taky nebyly marný. Každopádně dmg budeš inkasovat tak jako tak.
Re: Zbroj
Posted: 21:11 13. Jan 2008
by Theo
igor wrote:No, asi bych mu dal velkou sílu

To ti velmi nepomoze, ked v systeme NWN sa tvoje AC blizi k bodu mrazu

Re: Zbroj
Posted: 21:34 13. Jan 2008
by liuk
Nosit boty a přilbu/amulet s bonusem k AC.
Případně amulet co snižuje jeden druh DMG.
Nejlépe k tomu dát něco magické, třeba zaklínač a využívat boostů, ikdyž to asi není to co jsi chtěl.
Obraný postoj přidá také nějaké AC, ale penalizace je v bonusu k útoku.
Re: Zbroj
Posted: 21:36 13. Jan 2008
by Shifter
No zkousel jsem wm na dext a za moc to nestalo, to same plati o pouziti krytu. To uz bych jel opravdu na tu silu, treba WM na tezkej cep a k tomu hide. Nejaky AC pak nehraje roli
Re: Zbroj
Posted: 21:38 13. Jan 2008
by kucik
Anurin si nekdy v lete delal blackguarda, ktery nenosil zbroj vubec. Podle me to mozny urcite je. Asi to nebude zadna mlaticka, ale myslim, ze je porad velky procento hracu, kteri se vykaslou na vyhody a daji prednost tomu, jak chteji aby postava vyhlizela.
Re: Zbroj
Posted: 22:20 13. Jan 2008
by Pivo
Klasika wm na obouruční zbraň.Používat utok z obrany.Pokud ani tohle nepomáhá pak jedině moje heslo:
Zab nebo budeš zabit
Ac nwn hrozná mrcha,ale já hraju za bojovníka na obouruční zbraně pořád.AC mám malé.Kompenzuji to velkym kritikem!!!

Re: Zbroj
Posted: 22:59 13. Jan 2008
by Theo
Hmm zatim diki za rady .. asi nieco co zabije rychlo... takze nakoniec ako vravel Igor

velka sila ... Len skoda ze sa mi WM pridi ..
Re: Zbroj
Posted: 23:05 13. Jan 2008
by human_wreck
Řekl bych, že s použitím parry a patřičných featů bys mohl něco ubránit, ale musís se vyhýbat přesilám

Re: Zbroj
Posted: 23:06 13. Jan 2008
by Pivo
Theo wrote:Hmm zatim diki za rady .. asi nieco co zabije rychlo... takze nakoniec ako vravel Igor

velka sila ... Len skoda ze sa mi WM pridi ..
No jo wm ma záchrané hody na prd kromě reflexů.Tak bez zbroje doporučuji wm na kukri to tenhle server nezvládne

Re: Zbroj
Posted: 00:07 14. Jan 2008
by igor
2Theo: jasně no, já s tim klerikem a 2 elektrickejma šavlema měl kritiku na 15+, 5 útoků a když sem si ještě naboostoval božskou přízeň a to další nevim jak se jmenuje, tak to docela lítalo. Vždycky šlo o to zabít dřív než protivník zabije Tebe

Pač takovou obranu sem neměl no. Vono to pak s vylepšenym sražením a silnějšim sekáčkem, který sem taky neměl půjde určitě líp

Re: Zbroj
Posted: 10:18 14. Jan 2008
by photter
s klasickým fajtrem todle nejde, na to musíš mít klerdu, klerikfajtra nebo nějakej spellsword build (jak už psal liuk) - pak něco uhraješ přes concealment (imp invis) a něco přes mage armor, shield, vestment, shadow shield, stoneskin, etc...
dexovýho fajtra bych si někdy s chutí zahrál (elfka s dvouma kraťasama, viz můj avatar) ale dmg bude opravdu slaboučkej...pak už jedině mix se zlodějem ale to už zase bude hraný po zlodějsku a ne po fajtrovsku
Re: Zbroj
Posted: 14:16 14. Jan 2008
by Zyga
Nevim, ja chci zkusit rozjet fightera s two bladed swordem, a k tomu mi plechovka proste nesedi, takze taky pojedu na dex, posilenou krouzkovou kosili, sem zvedavej co z toho nakonec vyleze, ale jestli budou nejaky veci na vylepseni krytu nemuselo by to bejt vubec spatny, vparte s kouzelnym povolanim by to mohl bejt i docela reznik

Re: Zbroj
Posted: 14:34 14. Jan 2008
by Krata
Taky sem o tom přemejšlel, bejt zavřenej v plechovce se mi ani pohledové moc nelíbí ale zase by mi u figthera postavenýho na dex chyběli takový věci jako akrobacie, různý úskoky jako u povolání co jsou udělaný aby bojovali bez zbroje.. ale za to by měl týpeček víc různejch bojovejch featů a tak, no bylo by to určitě zajímavý
Tomuhle moc nerozumim tak možná plácam nějakou blbost ale takhle to vidim

Re: Zbroj
Posted: 15:29 15. Jan 2008
by jiromir
na thalii je na "bojovnika" bez fullplatu imho idealni ranger. Bud 3-5 lvlu wizarda a zbytek ranger, nebo jednoho rangera na dual-wield a zbytek se dobůstit wizardem. Asi bych to ale hrát nemohl...
