Page 1 of 1

Lagy

Posted: 20:51 03. Jan 2017
by kokosak
Zas nějak začínáme lagovat. Zatim nic příšernýho, uvidíme, jestli se to nevzpamatuje samo.

Re: Lagy

Posted: 22:31 03. Jan 2017
by kucik
Vzpamatovano. Vypnul neco, co jsem resil vcera.

Re: Lagy

Posted: 22:15 20. Jan 2017
by Shaman88
Je to neskutečně zasekané.

Re: Lagy

Posted: 11:07 21. Jan 2017
by kucik
Na me nekoukej, ja ted zadny upravy scriptu nedelal. :D

Re: Lagy

Posted: 11:29 21. Jan 2017
by JAH
Aktuálně to jede plynule.

Re: Lagy

Posted: 11:36 21. Jan 2017
by Paulus
Já jen doufám, že si zase někdo nevyhazoval většinu invu na zem.

Re: Lagy

Posted: 20:52 21. Jan 2017
by kokosak
Celej den vpoho, teď to začlo škytat