Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Otyugh

Posted: 17:31 05. Jan 2017
by rosnicka
Ve smrdutých tunelech je boss Otyugh, je vidět pouze po zmáčknutí tab , přítelíček ho vidí a zabije a nejde sebrat trofej. Screen když tak mám ale pc mi ho dělá v tga a já to neumím předělat tak bych mohla poslat na mail.

Re: Otyugh

Posted: 18:05 05. Jan 2017
by NesQe
Obyčejný bug s neviditelnou potvorou ne ? Měl by to napravit relog.

Re: Otyugh

Posted: 18:31 05. Jan 2017
by rosnicka
NesQe wrote:Obyčejný bug s neviditelnou potvorou ne ? Měl by to napravit relog.
tak to mě nenapadlo, díky za tip. až se mi to stane přístě tak to vyzkouším.