Page 1 of 1
Nepoužitelná zbran
Posted: 12:45 15. Jan 2017
by rosnicka
Netuším jestli to patří sem, v obchodě u démona se objevil falshion se jménem obouruční šavle, potřebná úroven je 61, bonus vylepšení +5, při zásahu : vysátí vlastností TO- 26, obratnost , a cena za něj je -959 282 928 což docela pobavilo. screen mám kdyby bylo potřeba.
Re: Nepoužitelná zbran
Posted: 12:52 15. Jan 2017
by Rejty
To tam někdo prodal z lootu.
Re: Nepoužitelná zbran
Posted: 12:54 15. Jan 2017
by kokosak
Hmmmm.... tak sem to koupil za 1 gp a je možné to zpětně prodat za 10k
Re: Nepoužitelná zbran
Posted: 13:38 15. Jan 2017
by rosnicka
kokosak wrote:Hmmmm.... tak sem to koupil za 1 gp a je možné to zpětně prodat za 10k
a zkoušel jsi to prodat ? to by pak někdo toho mohl využít a kupovat a prodávat dokola a to je špatně.
Re: Nepoužitelná zbran
Posted: 19:26 15. Jan 2017
by karolina
rosnicka wrote:kokosak wrote:Hmmmm.... tak sem to koupil za 1 gp a je možné to zpětně prodat za 10k
a zkoušel jsi to prodat ? to by pak někdo toho mohl využít a kupovat a prodávat dokola a to je špatně.
Jo, je to stará známá chyba. Je to někde v pravidlech.
Re: Nepoužitelná zbran
Posted: 23:08 15. Jan 2017
by Barbar321
Taky si vzpomínám, že jsem tuto chybu několikrát "potajmu" hlásil. Dělaly to zbraně +6 z lootu s IRL 61. Jednu dobu byla chyba opravena a zpětný prodej byl ze ztrátou. Pak asi se vracelo nějaké dřívější nastavení a chyba se vrátila. Od té doby jsem tyto zbraně skladoval a nebo rozdával na památku.
...ale to asi nijak nepomůže k tématu, což?
Re: Nepoužitelná zbran
Posted: 23:48 15. Jan 2017
by kokosak
rosnicka wrote:kokosak wrote:Hmmmm.... tak sem to koupil za 1 gp a je možné to zpětně prodat za 10k
a zkoušel jsi to prodat ? to by pak někdo toho mohl využít a kupovat a prodávat dokola a to je špatně.
Nezkoušel, ale fungovalo by to, nabízel obchodník 10k. Moje. Nedam

Re: Nepoužitelná zbran
Posted: 01:32 16. Jan 2017
by kucik
Schovejte mi ho u nekoho (v invu). Treba se jednou dohrabu k tomu, obych zjistil, proc to hodi na prodej za 1gp. To je zajimava chyba.
