Page 1 of 1
Přihlášení přes web a smazání postavy
Posted: 09:37 16. Jan 2017
by J.F.Payne
Přihlášení přes web a následné smazání postavy nefunguje. Zkoušel jsem smazat jednu postavu přes dva restarty, pořád jí mám.
Re: Přihlášení přes web a smazání postavy
Posted: 10:50 16. Jan 2017
by NesQe
U mě plně funkční. Postavy občas nejdou smazat pokud mají ve jménu diakritiku. Není to zrovna tvůj problém? Mě takovou musel smazat Kucík ručně.
Re: Přihlášení přes web a smazání postavy
Posted: 10:57 16. Jan 2017
by J.F.Payne
Tak to bude asi tím.
Re: Přihlášení přes web a smazání postavy
Posted: 11:17 16. Jan 2017
by Paulus
Napiš mi do PM kterou a odpoledne ti ji smaznu az budu doma.
Re: Přihlášení přes web a smazání postavy
Posted: 13:54 16. Jan 2017
by kucik
Jak píše Nesqe, pokud máš ve jméně diakritiku, tak se to nemusí povést. Holt prastarý znakový sady.
Čas od času kontroluju, který postavy maj tenhle problém a smáznu je ručně. Ale u tebe nevidim, že bys měl nějakou postavu označenou ke smazání.
Re: Přihlášení přes web a smazání postavy
Posted: 14:32 16. Jan 2017
by J.F.Payne
kucik wrote:Jak píše Nesqe, pokud máš ve jméně diakritiku, tak se to nemusí povést. Holt prastarý znakový sady.
Čas od času kontroluju, který postavy maj tenhle problém a smáznu je ručně. Ale u tebe nevidim, že bys měl nějakou postavu označenou ke smazání.
Jo, já jsem jí odoznačil, když to nefungovalo.
Re: Přihlášení přes web a smazání postavy
Posted: 14:36 16. Jan 2017
by kucik
A chceš ho smazat?