Page 1 of 1

OPRAVENO - Postoj trpasličího obránce

Posted: 03:16 19. Jan 2017
by J.F.Payne
Stala se mi taková nemilá věc. Server mě vykopnul těsně před restartem v postoji, a když jsem se po restartu nalogoval, má duše vážila 200 000 liber. Další použití postoje váhu zvýší na 300 000 liber, po vypnutí se vrátí na 200 000. Relog nepomáhá. Je to neveselé...

EDIT: Nepomohl ani další restart serveru

Re: Postoj trpasličího obránce

Posted: 07:45 19. Jan 2017
by Shaman88
Chybu jsem nasel. Dneska vecer (az budu u pc) bude oprava. Omlouvam se za problemy.

Re: Postoj trpasličího obránce

Posted: 10:05 19. Jan 2017
by Shaman88
Restart určitě nepomůže.

Re: Postoj trpasličího obránce

Posted: 10:08 19. Jan 2017
by Shaman88
Stalo se ti to při kterém restartu?
Já bych chápal kdyby to mělo 100 000, ale jak to že máš 200 000... to je fakt divné.
Protože jedno navýšení zvýší o 100 000.
Ale vypnutí postoje by mělo všechna tato zvýšení zrušit.

Pro rychlejší vyřešení by bylo super kdybys mi poslal vyexportovanou postavu bez všech předmětů. Tzn. vyložit vše co jde na zem a vyexportovat a poslat.

Re: Postoj trpasličího obránce

Posted: 11:18 19. Jan 2017
by J.F.Payne
Stalo se to po pravidelném restartu. Postavu pošlu.

Re: Postoj trpasličího obránce

Posted: 21:58 19. Jan 2017
by Shaman88
Opravu jsem nahrál do repozitáře. Nevím kdy se dostane na server.
Ale mělo by stačit pak zapnout a vypnout postoj.

Re: Postoj trpasličího obránce

Posted: 23:29 22. Jan 2017
by Paulus
@Jone jaký je stav ve hře? Už je vše OK?
@Shamane budeš ještě něco upravovat nebo možno uzavřít?

Re: Postoj trpasličího obránce

Posted: 23:30 22. Jan 2017
by Shaman88
Za mě můžeme uzavřít.

Re: Postoj trpasličího obránce

Posted: 00:00 23. Jan 2017
by J.F.Payne
Jop, oprava funguje. Díky.